Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Futbolu fazla takip etmiyorum zaten, o da şaka olsun diye yazdığım bir şey. Ciddiye alıp cevaplamışsın Eyvallah :sapkali:Oysa ki verilmek istenen mesaj şudur:

-En güçlü takım da olsan yenilebilirsin ama insanlara kim yener diye sorsan güçlü takım yener derler. Tabiki tarafsız insanlara sorsan. Eğer gidip takımın taraftarlarına sorarsan işin rengi değişir. Burada taraftarlar fanlar oluyor. Taraftarlar zayıf da olsa takımına güvenir. Maçtan önce sor, herkes kendi takımının yeneceğini hatta fark atacağını söyler. Bu anket işte maçtan önce sormaya benziyor.
Barça ve Real maçı kesin konuşulabilecek bir sey olduğunu sanmıyorum. Real futbolun zirvesi olarak görülse de kesin yener diyen olmuyor.

Shanks'ın şu her şeye gücü yetecek ama eleğini ununu asmış adam tipinde olduğunu düşünüyorum aynı zatoichi'deki gibi. O yüzden Kaido en güçlü diye gösterilse de Shanks diyorum

Luffy eşşek gibi dayak yiyo seri sonunda KK olacak kimsede yedigi dayaga bakmıcak 7 kere yenilmiş gereksiz argüman. Adam dayak yiye yükselmiş zirveye.

OP evreninde gücler zirve noktasında. Kaido Roger'dan daha güclü cıkarsa şaşırmam denizciler en güclü zamanlarını yaşıyo Yonkou organizasyonları zirvede.

Barça ve Real maçı kesin konuşulabilecek bir sey olduğunu sanmıyorum. Real futbolun zirvesi olarak görülse de kesin yener diyen olmuyor.
Hocam takımlara takılma :) Futbolda top yuvarlak her şey olur. O eğlenceli bir örnekti sadece. Oda kesin konuşmuş işte. Bir antilik durumu yoksa alır Kaido. Bire birde kesin alır demiş daha ne desin. O manga sayısını boşuna yazmış değil. İlerde Kaido'dan güçlü birileri olduğunda onu da belirtecek elbet. Ama şu an hali hazırda yok demiş. Bu adam yaşlı WB gibi çağı kapanmak üzere olan biri değil. Mangada da daha yeni tanıtıldı. Daha adamı doğru düzgün görmeden ne değişti de en güçlü değil artık? Genç ve sağlıklı. Handikapı yok. Luffy'ler en güçlü hali ile yüzleşecekler adamın.

Edit: Kaido kesin yener demeye de gerek yok. %51 ihtimalle yener diyorsan sen de bizdensin.

Hocam takımlara takılma :) Futbolda top yuvarlak her şey olur. O eğlenceli bir örnekti sadece. Oda kesin konuşmuş işte. Bir antilik durumu yoksa alır Kaido. Bire birde kesin alır demiş daha ne desin. O manga sayısını boşuna yazmış değil. İlerde Kaido'dan güçlü birileri olduğunda onu da belirtecek elbet. Ama şu an hali hazırda yok demiş. Bu adam yaşlı WB gibi çağı kapanmak üzere olan biri değil. Mangada da daha yeni tanıtıldı. Daha adamı doğru düzgün görmeden ne değişti de en güçlü değil artık? Genç ve sağlıklı. Handikapı yok. Luffy'ler en güçlü hali ile yüzleşecekler adamın.
En güçlü olduğunu kabul ediyorum. Ama en güçlü olması ona kazandırmıyor dövüşü. Net bir şekilde yenecegi kişiler olsaydı zaten çoktan kafalarına çökerdi. Bir denge var. Ve Kaido en güçlü olsa bile bu dengeyi bozamiyor. Tayfalari saymayın bana. Eğer ki bir Yonkou Kaptanı diğerine net yenilecek durumda olsaydı çoktan yok edilirdiler. WB çöktü diye tayfası çöktü.

En güçlü olduğunu kabul ediyorum. Ama en güçlü olması ona kazandırmıyor dövüşü. Net bir şekilde yenecegi kişiler olsaydı zaten çoktan kafalarına çökerdi. Bir denge var. Ve Kaido en güçlü olsa bile bu dengeyi bozamiyor. Tayfalari saymayın bana. Eğer ki bir Yonkou Kaptanı diğerine net yenilecek durumda olsaydı çoktan yok edilirdiler. WB çöktü diye tayfası çöktü.
%51 Kaido yener.
%49 Shanks yener.
diyorsan
Bu durumda oyun bu ankette Kaido'ya gitmeli işte demek istediğim bu :) Bir ankette yenme ihtimali az olana ama onun da yenme ihtimali var diye oy atılmaz ki. Korsan dünyasının dengesini bozacak kadar uçuk bir fark olmadığını herkes kabul ediyor. Ama fark olması yeterli zaten.

%51 Kaido yener.
%49 Shanks yener.
diyorsan
Bu durumda oyun bu ankette Kaido'ya gitmeli işte demek istediğim bu :) Bir ankette yenme ihtimali az olana ama onun da yenme ihtimali var diye oy atılmaz ki. Korsan dünyasının dengesini bozacak kadar uçuk bir fark olmadığını herkes kabul ediyor. Ama fark olması yeterli zaten.
Ben burda Oda'nın böyle bir dövüş cizmeyecegini cizse bile Shanks'e kazandıracağını düşünüyorum. Adam kendini seride Shanks ile eslestiriyor. Şu ana kadar hem karizma kastı adama. Sen gel WB'ye gemisinde ahkam kesmek. Kaido'yu durdur sonra MF gel savaşı durdur. :D Bu nedenle Shanks diyorum.

Dediğin gibi düşünseydi Oda Law'a %30 gibi şansımız var dedirtmezdi? Yani o düşünce de yanlış?

Ben burda Oda'nın böyle bir dövüş cizmeyecegini cizse bile Shanks'e kazandıracağını düşünüyorum. Adam kendini seride Shanks ile eslestiriyor. Şu ana kadar hem karizma kastı adama. Sen gel WB'ye gemisinde ahkam kesmek. Kaido'yu durdur sonra MF gel savaşı durdur. :D Bu nedenle Shanks diyorum.
Böyle bir dövüş çizmeyecek zaten çünkü Kaido'yu Luffy'e indirteceğini ama nasıl indirteceğini bilemediğini söyledi. Yani büyük ihtimalle Shanks'la hiç karşılaşmadan Shanks'tan güçlü bir karakter olarak seriyi terk edecek. Ayrıca WB'ye ahkam kesti ama WB de adamı ayağına getirdi mesela :) Nereden baktığına göre değişir bu işler. Shanks sevilen bir karakter etkileyici sahneler çizilmesi normal. Seri için de Kaido'dan çok daha önemli birisi sonuçta. Neyse olaysız dağılalım :)

Edit: O zaman hep şansı az olana verelim? Temel matematik bu. Bir olayın olma ihtimali daha yüksekse onun olacağını düşünmek daha mantıklıdır. Law bunu ana karaktere diyor ki kendisi One Piece dünyası için milyonda bir ihtimal olsa bile bizim açımızdan KK olacağı kesin birisi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık