Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
@justahuman aslında ikisi birbirini desteklediği için öyle bir sonuca vardım daha önce bu söylenti olayının tartışılmasını yapmış @kuroashi.no.sanji1993'e orda neler yazılıyor bize açıkla diye baskı uygulamıştım.

İşin aslı mangada geçenler beni ikna etmemiş olsa bile manganın üzerine böyle bir açıklama gelmesi ile fikrim değişti.

Senin fikir de olmayacak şey değil :bilmem:

Not: Tartışmayı bırakın en güçlü Zoro :a:

Şu an Mihawk hiç bir kılıç ustasına yenilmemiş bir kılıç ustası. Shiryuu'nun yenebileceğini düşünüyorsun der geçerim.

Oda Nasıl WB'nin ve Marco'nun ağzıyla Sengoku'yu yalanlayıp. Artık en güüçlü olmadığı imasında bulunduysa.

Yarın başka birinin ağzıyla Kadioya en güçlü yaratık diyenleri yalanlar. O zaman dönüp tekrar mesaj atma ihtiyacı duyanlar olabilir. Ama ben duymam çünkü hiçbir fikre kapıyı kapatmadım.
Ben de tam olarak bundan bahsediyorum. Oda'nın verdiği bir "bilgi"yi ancak Oda bozabilir.

Sorduğum sorunun cevabını vermiş olmadın maalesef.
Oda Mihawk'a en iyi dediğinde ben, Shiryu daha iyi olabilir, diyorum.
Oda Shiryu en iyi dediğinde ben, Zoro daha iyi olabilir, diyorum.
Oda Zoro en iyi dediğinde ben, X daha iyi olabilir, diyorum.

Tekrar sorayım; kim, nasıl en iyi olabilir ve bu unvanın manası nedir? Neden Oda bu unvanları kullanıyor? Yoruma dayalıysa neden özellikle "bilgi" veriyor?

Bu takım daha önce 18 kez şampiyonluk kaçırdı ve binlerce gol yedi. 40 kez elendi. Ligden düşecek dediler düşmedi, takım batacak dediler batmadı. Kendi başına 9 şampiyonluk kazandı. İnsanlar der ki eğer 1'e 1 eşleşme ise her zaman bahsini Real Madrid'e oyna. Ligde, kupada, şampiyonlar liginde bu takım şu an var olan en güçlü takımdır.

Galatasaray yenebilir mi? Tabi ki neden olmasın :) Ki yendi de. Ama bahsini sen yine de Madrid'e yatır ;)

@justahuman aslında ikisi birbirini desteklediği için öyle bir sonuca vardım daha önce bu söylenti olayının tartışılmasını yapmış @kuroashi.no.sanji1993'e orda neler yazılıyor bize açıkla diye baskı uygulamıştım.

İşin aslı mangada geçenler beni ikna etmemiş olsa bile manganın üzerine böyle bir açıklama gelmesi ile fikrim değişti.

Senin fikir de olmayacak şey değil :bilmem:

Not: Tartışmayı bırakın en güçlü Zoro :a:
Öyle bir yazmışsın ki orada sanki One Piece'in sırrı yazıyor :D

Kaido Madrid ise Shanks GS öyle mi? Gördüğüm en kötü eşleştirme oldu. Madrid Kaido ise Shanks de Barça olur bu kadar basit yani bu.

Gözünüzü seveyim böyle bir eşleştirme daha yapmayin.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık