Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Kaido'nun Aldığı Tüm Hasarlar

Kaido'nun Seviyesi Sizi Tatmin Etti mi?

• Kullanılan toplam oy
    171
Hadi ortamı kızıştıralım :fool:

Kaido'nun aldığı hasarları BM yese ne olurdu?

İkinci bir soru da Kaido'nun aldığı hasarlar ile WB'nin aldığı hasarları karşılaştırsak hangisi daha etkilidir? : )
Meyve tabanlı saldırılar yediğini gördük genelde BM'nin. Hakili saldırılara karşı ne derece dayanıklı bilemiyoruz. O yüzden Kaido'dan daha çabuk düşebilirdi.

WB sayı olarak daha fazla hasar almıştır ama etki konusunda Kaido'nun aldığı hasarlar daha sağlamdır. Kral haki ve Ryoulu saldırılar küçümsenecek şeyler değil.

Aynı darbelerden çok daha az hasar alırdı Kaido :artiz:
O farklı bir dayanıklılık çeşidi.

Meyve tabanlı saldırılar yediğini gördük genelde BM'nin. Hakili saldırılara karşı ne derece dayanıklı bilemiyoruz. O yüzden Kaido'dan daha çabuk düşebilirdi.

WB sayı olarak daha fazla hasar almıştır ama etki konusunda Kaido'nun aldığı hasarlar daha sağlamdır. Kral haki ve Ryoulu saldırılar küçümsenecek şeyler değil.
Op için konuşuyorsak bir kurşun ederlerse şükret bence :hhh:

Hadi ortamı kızıştıralım :fool:

Kaido'nun aldığı hasarları BM yese ne olurdu?

İkinci bir soru da Kaido'nun aldığı hasarlar ile WB'nin aldığı hasarları karşılaştırsak hangisi daha etkilidir? : )
- Muhtemelen aşağı yukarı aynı şekilde dayanırdı. Kınların saldırıları işlemezdi bile zaten.
- Kaido'nun aldığı hasarlar daha etkilidir.

1-Bm dayanıklılığı Kaido kadar övülen biri değil. Dayanmasının tek yolu ömründen epey feda etmesi olurdu. Yeter miydi emin değilim.
Buna katılmıyorum, çok övüldü onunki de. Demirden balon dendi. Kınlar belki kılıçlarını bile sokamazdı. Queen; o cüssesiyle, Allah'ın yanından kafasına atladı, kadın sarsılmadı bile. Kadını düşürmek için uyanış açmış Law ve Kid bile yetmedi, atom bombası patlattılar. Ben hâlâ da öldüğünü düşünmüyorum. Kral hakiyle füze yok eden kadındı bu, savunması övülmedi denecek hâle düşürdü Oda.

Buna katılmıyorum, çok övüldü onunki de. Demirden balon dendi. Kınlar belki kılıçlarını bile sokamazdı. Queen; o cüssesiyle, Allah'ın yanından kafasına atladı, kadın sarsılmadı bile. Kadını düşürmek için uyanış açmış Law ve Kid bile yetmedi, atom bombası patlattılar. Ben hâlâ da öldüğünü düşünmüyorum. Kral hakiyle füze yok eden kadındı bu, savunması övülmedi denecek hâle düşürdü Oda.
“Övülmedi” ile “Kaido kadar övülmedi” arasında fark var. Bu dediklerini inkar edecek bişey yazmadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık