Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    276
Gerçek akraba değil onlar, Kizaru Amca diyor sadece. Dokunmayan ile içten patlamalı aynı şey değil, içten patlamalı 3. seviyesi. Gören herkesin ağzı açık kalıyor, kral haki kaplayan Kaidō bile şaşırdı. Amirallerde olacağını düşünmüyorum o yüzden. Varsa bile görmediğimiz için yorum yapmak yanlış olur.

Amiralciler için bilgilendirme: Hiçbir amiralden kral haki görmedik, hiçbir amiralden uyanış görmedik, hiçbir amiralden içten patlamalı haki görmedik.
Ben de biliyorum zaten akraba olmadıklarını. "Yeğeni gibi bir şey" dedim. Sakazuki'den net kral haki ve uyanış göreceğizdir. İddiasına bile girerim. İçten patlatma olmayabilir. Ama bu dediğim 2 şey kesinlikle olucaktır bana göre.

Dediğin gibi uzaktan saldırdı. Kılıç değil ki bu slash atıp doğrasın. Sopasının rüzgârıyla gayet güzel hasar verdi.
Big Mom ile gayette slash atarak hayvan gibi saldırı yaptılar. Sapasağlam Zoro'dan bahsetmiyorum zaten. Baygın Zoro'yu slashla olsa bile öldüremiyorsa yahutta kol bacak götüremiyorsa kimse gelip bana Akainu gibi her açık verenden kol bacak götürür, Akainu gibi saldırı gücü var demesin.

Ben de biliyorum zaten akraba olmadıklarını. "Yeğeni gibi bir şey" dedim. Sakazuki'den net kral haki ve uyanış göreceğizdir. İddiasına bile girerim. İçten patlatma olmayabilir. Ama bu dediğim 2 şey kesinlikle olucaktır bana göre.
55 yaşında adam 2 senede nasıl o kadar güçlenecek yav. Özellikle Donanma'nın savaş gücü olmayı bırakıp masa başına geçmişken. O ikisi önceden vardı derseniz de bütün amirallerde olması gerekir. Hadi uyanış eski üçlünün hepsinde belki vardır da kral haki sanmıyorum.

55 yaşında adam 2 senede nasıl o kadar güçlenecek yav. Özellikle Donanma'nın savaş gücü olmayı bırakıp masa başına geçmişken. O ikisi önceden vardı derseniz de bütün amirallerde olması gerekir. Hadi uyanış eski üçlünün hepsinde belki vardır da kral haki sanmıyorum.
Güçlenir mi güçlenir. Kral haki Sakazuki'de olmasa büyük fiyasko olur. Elin kuşunda, elin korsanında var da Sakazuki'de mi olmayacak? Kizaru'da da ya kral haki vardır yada uyanış. İkisinden biri net olmalı ki dengelenmiş olsun.

Güçlenir mi güçlenir. Kral haki Sakazuki'de olmasa büyük fiyasko olur. Elin kuşunda, elin korsanında var da Sakazuki'de mi olmayacak? Kizaru'da da ya kral haki vardır yada uyanış. İkisinden biri net olmalı ki dengelenmiş olsun.
Donanma'da rütbeler için belli standartlar var. Gözlem ve silahlanma bilmeyen koramiral olamıyor mesela. Geleceği görme ve gelişmiş silahlanma kullanmayan da muhtemelen amiral olamıyor. Bu adamlar on yıllardır denizci oldukları için hepsi rütbe atlamaya yönelik antrenman yapmıştır. Birinde olan güç ötekinde de olmak zorunda, Kuzan ile denk dövüşmesi bunu doğruluyor. Kral hakiyi standartize edemezler, milyonda bir çıkan bir güç ve antrenman ile elde edilmiyor. Gelişmiş kullanmadığın sürece savaşa etkisi de çok az ki gelişmiş hâlini hiç standartize edemezler, bir avuç kişi kullanıyor sadece. Uyanış belki olabilir diyeceğim ama Fujitora bozuyor işi. Eski üçlüde tesadüfen varsa vardır, standart değildir.

Donanma'da rütbeler için belli standartlar var. Gözlem ve silahlanma bilmeyen koramiral olamıyor mesela. Geleceği görme ve gelişmiş silahlanma kullanmayan da muhtemelen amiral olamıyor. Bu adamlar on yıllardır denizci oldukları için hepsi rütbe atlamaya yönelik antrenman yapmıştır. Birinde olan güç ötekinde de olmak zorunda, Kuzan ile denk dövüşmesi bunu doğruluyor. Kral hakiyi standartize edemezler, milyonda bir çıkan bir güç ve antrenman ile elde edilmiyor. Gelişmiş kullanmadığın sürece savaşa etkisi de çok az ki gelişmiş hâlini hiç standartize edemezler, bir avuç kişi kullanıyor sadece. Uyanış belki olabilir diyeceğim ama Fujitora bozuyor işi. Eski üçlüde tesadüfen varsa vardır, standart değildir.
Ha bu arada koramiral olmak için gözlem ve silahlanma şart dedin de aklıma geldi. Belki amiral olmak için kral hakiye sahip olmak şarttır. Öyle olmasa uyanışı olmayan ve kral hakiye sahip olmayan Fujitora amiral olmazdı. Sadece silahlanma ve gözlem hakisi yetmez amiral olmak için.

Ha bu arada koramiral olmak için gözlem ve silahlanma şart dedin de aklıma geldi. Belki amiral olmak için kral hakiye sahip olmak şarttır. Öyle olmasa uyanışı olmayan ve kral hakiye sahip olmayan Fujitora amiral olmazdı. Sadece silahlanma ve gözlem hakisi yetmez amiral olmak için.
İkisini de gelişmiş kullanmak yeterli. Tekini gelişmiş gören sağ kolu Allah olarak görüyorlar.

İkisini de gelişmiş kullanmak yeterli. Tekini gelişmiş gören sağ kolu Allah olarak görüyorlar.
Yok ya. Katakuri'de uyanış vardı. Üstüne sıradan uyanış da değil. Özel paramecia + ileri seviye gözlem hakisi. Adamın silahlanma hakisi de üst düzey. Luffy vurunca eli zonkluyordu. İlk defa böyle bir şeyi Katakuri ile vs'de gördük. Peki bitti mi? Bitmedi. Adam da kral haki bile vardı. Şu haliyle bile aşırı tehlikeliyken kral hakisi olması potansiyel olarak aşırı tehlikeliydi. Bir sonra ki görüşümüzde saldırılarında kral hakiyi kullandığını görsek şaşırmayın derim. Amiral olmak için sadece ileri gözlem ve ileri seviye silahlanma hakisi çok düşük kalıyor.

Sentomaru'nun amirallerden önce kullandığını biliyorum. Kizaru'nun yeğeni gibi bir şey olduğundan katmadım onu. Büyük ihtimalle de Kizaru öğretmiştir ona. Rayleigh'i de unutmuşum. Dokunmayanla içten patlatmalı haki aynı şey değil mi? Öyle olsa bile amiraller içten patlatmalı haki kullanıyordur.
Aynı değiller. İçten patlamalı haki ryuo himi herkesin öğrenilebileceği bişey de değil. Luffy’e öğreten dede net bi şekilde farklarını açıklıyor.

Doğuştan gelen bişey olduğu için kullanabileceklerinin garantisi yok. Sadece hakiyle bile çok üst liglere çıkmış en iyi haki ustalarına özel bişey çıkabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık