Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    275

Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum. Lanet olsun, bütün bir nesil Yonkoların Amirallerden güçlü olduğunu düşünüyor ama biz onlar gibi değiliz.

Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş.
Kral madem durum bu . Şuan zayıflamış yonkoular var göndersinler 2 amiral rahat alicaklar. Niye yapmıyorlar. Ayrılmadan önce Aokikinin boş boş gezdiğini çok gördük. Kizaruda macera arıyor zaten. Yollasınlar. He ben sana diyim neden olmayacağını amiraller sağkollara tek atamaz ama yonkoular sağkol üstüne tek atabilir. Arada öyle bir fark var.

Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum. Lanet olsun, bütün bir nesil Yonkoların Amirallerden güçlü olduğunu düşünüyor ama biz onlar gibi değiliz.

Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş.
Çizgi ismimi kapamış ama teşekkürler kral. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık