Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    275
Yalnız bu Sakazuki ve Amiral tayfasının gücü; gerçekten Im ve Gorosei karşısında köpek mesabesinde kalıyorsa, gör o zaman cürcunayı. Zaten Amiral adayıydı, Garp idi, Sengoku idi diye saydığımız zaman Amiral ayarı 10'dan fazla adam çıkıyor. Muhtemelen düşündüğüm gibi çıkacak.
Bir güvenceleri olmasa amiral gibi hayvanların başında bulunduğu denizciler bunca zamandır bu sümüklü sünepelerin uşaklığını yapmazdı herhalde. Devrimcilerde de sürekli bir ana düşman olarak kutsal ejder vurgusu var zaten. Şapkadan tavşan çıkacak gibi duruyor ama şimdilik çok muallakta bir konu benim için.

Bir güvenceleri olmasa amiral gibi hayvanların başında bulunduğu denizciler bunca zamandır bu sümüklü sünepelerin uşaklığını yapmazdı herhalde. Devrimcilerde de sürekli bir ana düşman olarak kutsal ejder vurgusu var zaten. Şapkadan tavşan çıkacak gibi duruyor ama şimdilik çok muallakta bir konu benim için.
Kutsal Ejderler sünepe ama Gorosei farklı. Bilmem kaç ulus birleşip Kutsal Ejderleri kuruyorlar, bu uluslar başlarda sünepe değillerdi muhtemelen. Bence aralarından seçtikleri birini Law'ın meyvesiyle Ameliyat yapıyorlar ve bu sayede ölümsüzler(yaşları sabit kalıyor). Hatta bu beşliyi seçen de bizzat Im'dir muhtemelen. Im'in gücü de bunlardan kat kat fazla ve absürt bir şeydir zaten. Yani denizciler daha çok asayiş ile ilgileniyorlar, dünyanın düzenini beşli ve Im idame ediyorlardır.

Burayı en kısa sürede terk etmeni rica ediyorum. Dünkü veletmiş, peh. O dünkü velet dediğinin icraatlarını saysak, Akainu'nun hayat hikayesini geçer. Bir Ace'i öldürdü( o da hileyle), bir de yine yaşlı ve hilelerle zayıflatılmış Wb'ye zarar verdi(ki buna rağmen de sopayı yedi) diye ne abarttınız be. Kaido bunun lavında banyo yapar, sıcaklığı az diye şikayet eder ulan. "küçük görüyor" muşuz, olm adamlar bildiğimiz kadarıyla Yonko'dan sonra serinin zirveleri, kim küçük görüyor? Sanki Aka'nın karşısında Coby falan var da ona aldırıyoruz. En güçlü Yonko diye ün yapan Kaido var, Oda'nın açıklamaları yeterince açık değil mi? Adam tek ark içerisinde neredeyse bütün ağırtoplarla kapıştı, hala ayakta. Akainu, yaşlı Wb'nin ölü haliyle kapıştı, iki yumruğa pert oldu. Marco, Vista gibilere diş geçirebildi mi? Tek leşi Ace ve denizci çöpleri. Kaido bir ark içerisinde bir Yonko, 5 nova(novalar küçük görülüyor diye açıklama yapak; Luffy(sağ kol Kata'yı devirdi, H. Haki sahibi, ileri düzeyde 3 Haki'yi de kullanabiliyor, ark sonu Yonko olacağı bariz), Kid(hemen hemen Luffy ile eşit güçte yansıtıldı ve H. Haki sahibi), Law(muhtemelen bu üçlü arasında 3. sırada geliyor ama meyvesiyle serinin belkide en işlevsel destek karakteri), Zoro ve Killer(bunlar da eşit yansıtıldı ama Zoro daha önde olduğu bariz. H. Haki sahibi ve kalıcı yara da verebildi, şuan sağ kol King ile kapışıyor). Yanında BM olduğu doğrudur ama saldırılar genel itibariyle Kaido'ya yönelikti. Orada bulunan herkes de zaten Kaido'ya tilt olan, Kaido'yu indirmek için birleşen tipler. Yamato; bu karakter de en az sağ kol ayarı var. Kınlar da var ki bunların seviyesini ayrı ayrı anlatmak baya zaman alır, kendi çapında düşünen herkes belli bir seviyeye oturtur bunları. Bunlar haricinde zaten bir tek Marco kalıyor Kaido ile dövüşebilecek, onu da sopalardı muhtemelen. Bunlara rağmen adam hala zinde ve Luffy ile kapışmaya devam ediyor. Sen bu olayların hepsini "dünkü velet luffy'e diş geçiremiyor(ki kaç kere teklediği bariz, diş geçiremiyormuş :( )" diyerek özetledin öyle mi? O almış olduğun şanlı nicki değiştirip" Akainu " yapmanı şiddetle tavsiye ediyorum, o nickin ağırlığını taşımaya layık değilsin.
1 Akainun hayat hikayesini bilmiyoruz
2 Sakazuki sadece ace yi öldürmedi aokijiye yapılanı biliyoruz ve bu adam boşuna en üst amiral seviyesine çıkarılmadı
3 zayıflatılmış wb kaidoyu yer
4 kaido lavında banyo yaparmış peh:artiz: zoro ve odenin bir kesiğine ciyakladı adam be
5 En güçlü yonko ünvanı yok diye biliyorum oda şişiriyor işte benim gözümde shanks en güçlüsü
6 Hacı değil vista marco hepsini karşısına aldı adam shanks girdi araya
7 luffy kid zoro hariç marco vista alayını alır novaların sinek ısırığı gibi bu adamların saldırıları kaido için
8 Luffy ve kidde zaten güçsüz demiyorum bana kalırsa akainu karşısında da bu durumdan farkı kalmazdı
9 dünkü velet güçlendi kaidoyla savaşıyor daha da güçlenip akainu ile savaşcak işte
10 bana yakışıyor bu nick tayfama almışım adamı
11 akainu fanı değilim :(
12 özür dilerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık