Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    277
Bildiğin abla kardeş muhabbetleri geçti ya aralarında. Ben mi yanlış hatırlıyorum? He kanka Garp yok orada, Garp'ı da yaz güçsüzler listesine. O kadar düz mantık ilerliyorsunuz ki bir şeyleri anlamak mı istiyorsunuz milleti mi trollüyorsunuz çözemedim ya. Jack gözükür amirale yürütürsünüz, kılıçlı adam görür amirale yürütürsünüz. Sonra amiralci kardeşlerime tepeden bakarsınız. Valla toksik bir yere gidiyor bu lobi muhabbetlerine hiç girilmeseydi keşke :(
Geçmişte olan şeylerin muhabbeti geçti arada bir gönül bağı yok tanıdıkların karşılıklı iş anlaşması.Jack vs konusu halk isterse açarım bu benim öyle düşündüğüm anlamına gelmez.Bobbin falan da ben demedim benle alakasız konuları bana niye yıkıyorsun. :D Amiralciler olması gerektiği kadar tepede.Oda adamlarının karizmalarını bile çizdirmiyor ama amiralciler istiyor ki Karun gibi herşey benim olsun vadi repliğiydi bu galiba :D

Oda cevabı vermişken bize laf düşmez. 33 kişinin fanlık yaptığı, Oda'nın mübarek sözleriyle sabittir.
Bunu senin kullanman gayet mantıklı. Orada Kaido için en güçlü diyor adam direkt. Gelip SBS bilgisi ile Kaido Akainu'yu alır deyip diğer konuda Shanks Kaido'yu alır demek mantıklı değil.

Ben kendi fikrimi de yazayım. Ortalamada en güçlü Kaido gözüküyor evet. Arada süre geçtikçe güçlenenler olmuştur. İkili dövüşlerde de farklı sonuçlar görebiliriz. Her şey olabilir. Örneğin Akainu Kizaru'dan güçlüdür ama WB karşısında Kizaru çok daha rahattı hızından dolayı.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık