Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Sakazuki

Rakibini Roger İle Buluşturmaya Kim Götürür ?

• Kullanılan toplam oy
    277
Sen bilir kişi misin abi? Çıkar ya da çıkmaz sen bilemezsin. Kesinmiş gibi varsayman saçma, onu söyledim. :D
Oda’nın sbs diyaloğuna göre bu dava için bilirkişiye ihtiyaç yok attılar yukarıda okumadın mı ? Filo amiraliyken karşılaşsaydı olma ihtimali olabilirdi belki ama adamı gördüğümüz haliyle değerlendirirsek o ihtimal yok.Oda o Sbs’yi filo amiralliğinden sonra verdiyse ihtimaller iyice azalıyor üstelik.

Oda’nın sbs diyaloğuna göre bu dava için bilirkişiye ihtiyaç yok attılar yukarıda okumadın mı ? Filo amiraliyken karşılaşsaydı olma ihtimali olabilirdi belki ama adamı gördüğümüz haliyle değerlendirirsek o ihtimal yok.Oda o Sbs’yi filo amiralliğinden sonra verdiyse ihtimaller iyice azalıyor üstelik.
Orada Kaido benimle baş edebilen kişiler diyor, benden güçlü kişiler demiyor ki. Ah şu manga bilimcileri yok mu...

Orada Kaido benimle baş edebilen kişiler diyor, benden güçlü kişiler demiyor ki. Ah şu manga bilimcileri yok mu...
Başedebilen mi ? Vurdu mu oturtan ayarı veren üstün gelebilen kişileri kastediyor Oden gibi Luffy’nin vuruşu üstüne.Mom başedememiş mi niye orada yok ? Ben gördüğümü söylüyorum hani bariz Oda bile açıklama geçmiş.Akainu 1 yılda kk olur diyen adam bu.Yani Akainu’nun Kaido gibilerine üstün gelebilmesi için en az 6 ay macerasını okumamız şart olurdu.Adamın bir sürü açıklaması var siz gelişim göstermeden Akainu herşeyi yapsın istiyorsunuz.

Başedebilen mi ? Vurdu mu oturtan ayarı veren üstün gelebilen kişileri kastediyor Oden gibi Luffy’nin vuruşu üstüne.Mom başedememiş mi niye orada yok ? Ben gördüğümü söylüyorum hani bariz Oda bile açıklama geçmiş.Akainu 1 yılda kk olur diyen adam bu.Yani Akainu’nun Kaido gibilerine üstün gelebilmesi için en az 6 ay macerasını okumamız şart olurdu.Adamın bir sürü açıklaması var siz gelişim göstermeden herşeyi yapsın istiyorsunuz.
Big Mom ile abla kardeş ilişkileri var, didişseler de öyle, onlar gibi görememesi olası. Sizin zihniyetiniz yıllarca Smoker ile Garp'ı kıyaslıyan zihniyet abi yıllardır zehirliyorsunuz insanları, yeter bu milletten elinizi çekin yav :D

Evet o nedenle tartışmaya gerek yok. Ben serinin şuanki halinde Sakazukiyi çok güçlü görüyorum fanı falan değilim beyazsakalı daha fazla severim ama gidip sakazuki vs beyaz sakalda beyaz sakalın kalbi teklemeseydi diye ağlamıyorum burada.

Serinin ne getireceği bilinmez. Denizciler düşman olur olmaz bilemem de onun rahatlığı falan yok. Ben gidip Sakazuki Kaidoyu şöyle yerden yere vurur falan demiyorum çünkü. Sen öyle bir bahsediyorsun ki bu adam hiçbir şey falan baya komik olay.
WB benim gözümde Sakazuki'yi öldürdü, Ace'i öldürdükten sonra felç bırakıp adanın altına göndermişti ardından Teach çıkmasa zaten adayı kendisiyle birlikte batıracaktı haliyle Sakazuki'de yardım alamayacağı durumda olduğu için ölmüştü. Kalbi tekleyen haliyle patates etti işte tüm ada kendisine saldırırken.

Burada sapasağlam bir Kaido var, Sakazuki'ye sopasıyla dünya turu attırır. Kaido'yu küçümseme sebebiniz ana karakterler ve kişiliği olabilir ama serinin zirve gücü bu arkadaş diğer 2 yonkou ile birlikte, Teach'i o seviye görmüyorum. Sakazuki,Kaido-BM ve Shanks karşısında hiçbir şey zaten, lütfü'yü de o düzeyde olabilecek karakter olacağı için olmadan öldürmeye çalıştı marinfordda. Sakazuki gerçekçi karakter yapacağı ve yapamayacağı şeylerin farkında.

Big Mom ile abi kardeş ilişkileri var, didişseler de öyle, onlar gibi görememesi olası. Sizin zihniyetiniz yıllarca Smoker ile Garp'ı kıyaslıyan zihniyet abi yıllardır zehirliyorsunuz insanları, yeter bu milletten elinizi çekin yav :D
Kardeş mi hahahah ya geyiğe vurma.Mom tayfası ve denizciler kapıştıklarını söylüyor kimse kardeşler demiyor ölüm tehditleri gırla ama kardeşler oldu :D Wb kardeşi değilmiymiş yada Xebec abisi değil miymiş onlar niye orada ? Yani bu bahane birkaç beden küçük gelir uymadı.

Kardeş mi hahahah ya geyiğe vurma.Mom tayfası ve denizciler kapıştıklarını söylüyor kimse kardeşler demiyor ölüm tehditleri gırla ama kardeşler oldu :D Wb kardeşi değilmiymiş yada Xebec abisi değil miymiş onlar niye orada ? Yani bu bahane birkaç beden küçük gelir uymadı.
Bildiğin abla kardeş muhabbetleri geçti ya aralarında. Ben mi yanlış hatırlıyorum? He kanka Garp yok orada, Garp'ı da yaz güçsüzler listesine. O kadar düz mantık ilerliyorsunuz ki bir şeyleri anlamak mı istiyorsunuz milleti mi trollüyorsunuz çözemedim ya. Jack gözükür amirale yürütürsünüz, kılıçlı adam görür amirale yürütürsünüz. Sonra amiralci kardeşlerime tepeden bakarsınız. Valla toksik bir yere gidiyor bu lobi muhabbetlerine hiç girilmeseydi keşke :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık