Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    182
Oden'i düşününce titreyen Kaido, Kaptanı dahil herkesi tokatlayan Garp'ı karşısında görse şu olurdu.
Yani değişen bir şey olmazdı.
Xebec'i Garp mı tokatladı? Roger ve Garp vs Xebec, Wb, Şiki, Kaido, BM dövüşü oldu orada. Bm daha 28 yaşlarında, Kaido 19, Şiki 20li yaşlarında(tam bilmiyorum onu), Wb 32 yaşındaydı. Yani ciddili dövüşebilen Wb ve Bm ile Xebec var piyasada. 3v2. Wb %99.9 ihtimalle Roger , Garp ikilisine katıldığını düşünüyorum. Roger, Garp, Wb vs Xebec, Genç Şiki, Bm ve Genç Kaido dövüşü olmuştur. Kaido o zamanlar meyvesiz, hakiden de bihaberdir. Şiki'den hiç haberimiz yok zaten.

Mf Wb yonko seviyesi vardı. Hasarın yüzde 80ini filan bu adam verdiyse yani Akainu evet nerdeyse yonko seviyesi olur bu adam.
Savaşın uzama sebebi meyve olsa 2 dakika anca dayanır Aokiji. Buz meyvesiyle magmaya karşı dövüşüyor Ace bile eritebiliyordu buzu. Aokiji ve Akainu ölümüne dövüştü on gün boyunca Roger ve Wb gibi dost değillerdi arada çok fark var.
Kizaru zaman atlaması öncesi yonko altıydı. Ray'e Kizaru ile aynı seviyede demedim ki orda. Dövüş uzasa Kizaru alırdı Ray'i. Orda büyük ihtimalle amiral seviyesi bile değildi Ray. Genç Ray yonko seviyesidir Garp kk seviyesi. Şu anki Kizaru'yu da alır Genç Ray.
Yonko seviyesi sandığımız kadar sabit bir şey olmasada WB'nin MF hali en zayıf yonkou olurdu.

Roger ve WB dostlar diye güçlerini sakınmadılar,tüm tayfaları savaşa dahil oldu ve savaşın baslangıcındaki sahneler bunun gayet ciddi olduğunu gösteriyor.

56 yaşındaki Kizaru ne kazanabilir,nasıl 58 yaşında seviye atlasın ?
Seride aklına gelen en güçlü kişilerin en iyi halleri genel olarak 35-65 arası gösteriliyor. 10 yıl sonra bu adam güçten düşmeye başlayacak.Bu adamın kazanabileceği tek şey tecrübedir ama zaten çok tecrübeli ve sakin birisi.
Diğer konuştuklarımız sence doğrudur bence yanlıştır gayet normal.Kizaru konusunda ise alınmanı istemem ama saçmalık anlatıyosun güçlenmesi hakkında

Kimle dövüşüyor?
Dövüşmüyor işte, nereden çıktı onu soruyorum ben?
577. sayıda Teach geliyor ve Beyazsakalın meyvesini alıyor. En sonda ilk saldırısını yapıyor.
Shanks ise 579. sayıda gelip savaşı bitiriyor.

Arada sadece tek bir sayı var, (578) ve Garp'ın dövüştüğüne dair tek bir sahne yok. Anime etkisinde kalmışsınız hep Burgess'e yumruk attığı sahneler filler.

Garp, Sengoku, Akainu KK'ye denk zaten.
Bu dediğine inanıyorsan tek sorum var,işlerini neden bitirmiyorlar o zaman?

Garp Sengoku Akainu KK ise Kaido + BM + Shanks ı alırlar.

Kizaru,Fujitora ve Ryokugyu da geri kalanlar ve Teach ile ilgilenirler.

Teach dışında adaları belli gittikleri yer belli,saklanan yok kaçan yok.Niye bitirmiyorlar da milyarlarca ödül veriyorlar,seri bitmesin diye mi?

Son düzenleme:
Bu dediğine inanıyorsan tek sorum var,işlerini neden bitirmiyorlar o zaman?

Garp Sengolu Akainu KK ise Kaido + BM + Shanks ı alırlar.

Kizaru,Fujitora ve Ryokugyu da geri kalanlar ve Teach ile ilgilenirler.

Teach dışında adaları belli gittikleri yer belli,saklanan yok kaçan yok.Niye bitirmiyorlar da milyarlarca ödül veriyorlar,seri bitmesin diye mi?
Dostum bu mantıkla dünyada terör örgütü kalmaması lazım. Aynı mantıkla ben de size sorarım, 3 Amiral alabilen Kaido 2 Amiral yokken neden MF'ye saldırıp büyük savaşı başlatmadı. 10 gün izole savaştı Akainu ve Kuzan.

Oda zaten çok kere dedi. Dünyada denge var ve bu herkese yarıyor. Shanks kaç kere gelip Gorosei ile görüşmüş. Böyle birisini neden harcasınlar. Yonko oluşumları hükümete zarar verdiği kadar kolaylık da sağlıyor. Yetkililer zaten arada ışık söndürmek için adım atıyor.

Dövüşmüyor işte, nereden çıktı onu soruyorum ben?
577. sayıda Teach geliyor ve Beyazsakalın meyvesini alıyor. En sonda ilk saldırısını yapıyor.
Shanks ise 579. sayıda gelip savaşı bitiriyor.

Arada sadece tek bir sayı var, (578) ve Garp'ın dövüştüğüne dair tek bir sahne yok. Anime etkisinde kalmışsınız hep Burgess'e yumruk attığı sahneler filler.
Aynen Sengoku ile birlikte buraya kadar Karasakal'ı alkışlamak için gelmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık