Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    182
Tabi ki hasar alacak. Ama o hasarlar adamı bitirmekten uzaktı. Kral hakili KKG yedikten sonra bile anında kontra yapıyor. Kaido Luffy güçlendikçe vites arttırdı. Geleceği görmek gibi öve öve bitiremediğin bir gücü bile kullanmamış adam. Bunu görmezden geliyorsun.

Garp övmek için Kaido'yu küçümsemeyin. Yaşlı Garp'ın kondisyonunu da hiç görmedik bu arada. Gördüğümüz en uzun dövüşü Sengoku ile Karasakal'a 2 vs 1 yapmalarıydı. Onda da bir başarı ortaya koyamadılar.
Daha önce kullanmadığını nereden biliyorsun? Kendi söylediği için kullandığından emin olduk sadece. Her dakka başı kullanmasına da gerek yok zaten sıyrılabiliyordu saldırılardan. Kimseyi küçümsemiyorum bu arada gördüğümü söylüyorum, Kaido da Luffy de birbirine pata küte dalıyordu, ikisi de acıdan bağırıyordu. Kata vs Luffy gibi Kata'nın ezici üstünlüğü olduğu gibi bir dövüş izlemedik.

Daha önce kullanmadığını nereden biliyorsun? Kendi söylediği için kullandığından emin olduk sadece. Her dakka başı kullanmasına da gerek yok zaten sıyrılabiliyordu saldırılardan. Kimseyi küçümsemiyorum bu arada gördüğümü söylüyorum, Kaido da Luffy de birbirine pata küte dalıyordu, ikisi de acıdan bağırıyordu. Kata vs Luffy gibi Kata'nın ezici üstünlüğü olduğu gibi bir dövüş izlemedik.
Garp'ın kondisyonunu nerden biliyorsun?

Dalga geçtiği falan yok girdiği modun geri zekalılığı o her modunda farklı bir tip işte. G4 Luffy Kaido'ya yetiyordu. Sıkıntı kondisyondu. Luffy'nin nefesi yetmedi. Garp Luffy'nin olmuş hali. Her vurduğu inletir zerre kondisyon sıkıntısı da çekmez.
Başta ciddi şekilde kes kes canım yanıyor dedi. Sonra balyozla durdurmaya çalıştı üstüne 3 tane daha yedi. Durduramayınca sarhoş modlarından tabiki tamamen doğal olarak değişik şekilde yalvardığı moda girdi. O da olmayınca gelecek görme kullandı. Onda da Ejderi'nin yeni bir formunu gördük zik zak gibiydi. Buna dalga geçti deniyor.:D

Başta ciddi şekilde kes kes canım yanıyor dedi. Sonra balyozla durdurmaya çalıştı üstüne 3 tane daha yedi. Durduramayınca sarhoş modlarından tabiki tamamen doğal olarak değişik şekilde yalvardığı moda girdi. O da olmayınca gelecek görme kullandı. Onda da Ejderi'nin yeni bir formunu gördük zik zak gibiydi. Buna dalga geçti deniyor.:D
Dalga geçti dediğim yeri gösteremezsin.

Oden'i düşününce titreyen Kaido, Kaptanı dahil herkesi tokatlayan Garp'ı karşısında görse şu olurdu.
Yani değişen bir şey olmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık