Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Dediğin gibi muhtemelen yaşı linlin den büyüktür. Yediği bir meyve sayesinde de olabilir.
Yine de ben bu karakterde komutan potansiyeli görüyorum.
Evet, meyve sayesinde olması da bir ihtimal ama ben CP0 geneli yaşlanmama olayının olduğunu düşünüyorum. Bakalım, hazır CP0 üyeleri Wano'dayken öğrenebilecek miyiz bir şeyler.

Gücüne gelirsek, ben de bir komutan potansiyeli görüyorum Stussy'de. CP0, konumu gereği çok güçlü olmak zorunda. Kutsal Ejderleri her şeyden koruyabilecek güçte olmalılar, bu yüzden her biri komutan seviyesi ise cidden çok tehlikeli bir oluşum olurdu. Spandam gene torpilden ordadır herhalde ama belli olmaz belki o bile güçlenmiştir. Mesela CP9 üyelerine meyve yedirme yaygın bir eylemdi, CP0'da da kesin yapılıyordur. Bundan hepsi meyveli bile çıkabilir. Stussy'de de güzel bir meyve çıkarsa çok tehlikeli bir kadın halini alır.

Kalabalık olmak bir avantaj olsaydı balıkadam adasında avantajı olurdu.İyice abartıyorsunuz sizde tamam makarası falanda bir yere kadar ortalama imparator tayfası ediyor onuda linlin sayesinde yapıyor işte.Yok genç wb ve roger tayfasını yenerlermişte yok dünyayı fethediyorlarmışta tam komedi.Roger ve wb bunlardan kendilerine harem yapar kimse kusura bakmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık