Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
şu isimler savaş seyrini her türlü değiştirebilecek isimler bence yanlarında bir güçlü eleman koy tmm
One Piece'in en zeki karakterleri bu listede. Bunları kullanamayacak kadar eşek değillerdir diye düşünüyorum. :d
Eline Sağlık reis. Fakat iki noktada katılmıyorum Wanda, Ayın açısı gitmese Yk5 Perospero'yu Carrot ile kesiyordu. Uçan Altılı eder bence Sulong formuyla.

Gion Amiral-Sağ Kol değil de Sağ Kol-Sol Kol arası geliyor bana sonuçta meyvesiz Fujiden alamamış pozisyonu. Gerisi güzel.
Dolunay olsa bence de Uçan Altılı ederlerdi, ama nadiren kullanabildikleri bir güç olduğu için o hallerini esas almak istemedim.
Meyvesiz amiral sağ koldan biraz daha güçlü olur bence. Eskiden meyve gidince sağ kol seviyesine düşerler diye düşünüyordum ama şimdi fikrim biraz değişti. Amiraller gibi lakabı bile var Gion'un, Fujitora'dan çok daha güçsüz çıkacağını sanmıyorum. Bence en kötü ihtimalle sağ koldan bir tık güçlü çıkacak.

Nasıl yav.

Katakuri
Smoothie
Cracker
Snack yerine

Hancock
Smoothie
Gion
Yamato

Bence alt kadro üstü kadar güçlü hatta Snack kadar zayıf kişi yok. Hancock ve Gion ise en az Crackerdan bir lig üstte kişiler. Hancock ve Gionun ligi muallak ama Katakuri seviyesi etme ihtimalleri var. Amiral adayı olup, Amiraller gibi lakaba sahip olmak sağlam işaretler. Hancockun zaten kardeşleri bile vol1 silahlanma kullanıyor. Hancock bir de Fatihin hakisi kullanıcısı potansiyeli düşün.
Hancock’tan baya beklentim vardı kral hakisinden dolayı. Ama en güçlü 2 askeri zaman atlamasından önceki luffy’e yeniliyor. Qünjao ve dof’ta da çıktığına göre kullanıcısı güçlü olacak diye bişey de yok. Dof’tan güçsüzdür derim.

Gion’u farketmemiştim. Yc3 yamato sandım. Gion’u bilemem. Ancak gücü hakkında bi bildiğimiz de yok ki. Meyvesiz hali iyi diye bi meyve verip öyle amiral yapacaktılar belki de.

Diğer tayfalarla kıyaslarsak crackerin her bir askeri çok güçlü. Tek kişilik ordu. Jozu’ya baksak kendisini donduracak birine denk gelmese nasıl hasar alacaktı bilmiyoruz. Bi de sadece dayanıklılık beklersin ama kuvvetiyle hızı da epey övüldü.

Jack’e baksak pek etkileyici değildi. Ama adam ya mamut olup ortalığı yıkıyor ya da 1 vs 1 dövüşürken meyveyi hiç kullanmıyor. Ne olduğu belli değil nefes alıyor su altında. Günlerce dövüşürken performansı inmiyor. Dayak manyağı oldu ilk gördüğümüz andan beri ama inmiyor adam.
Hybrid’i varsa onu açınca ne olacak hala net değil.

Böyle bir yc3 yok komutanlarda. Yc1’lere baksan kata’nın hayvanlığı ortada. Dokunulmuyor.
Marco’nun kanadını kessen geri çıkmasını geçtim adam kopan kanadı silah olarak kullandı.

Zaten bunlar yonkou olamaz da demedim. KK olamaz dedim. Roger’a yapıldığı gibi sengoku+garp aynı anda dalınca ne olacak? Birkaç tane güçlü kişi yerine günlerce hayvani seviyede dövüşebilecek güçlü komutanlar gerekir.

Şöyle tekrar bir sıralama yapmak istiyorum. Kendi düşünceme göre:

Yonko Seviyesi:
-Big Mom

Amiral-Sağ Kol Arası:
-Tsuru
-Gion

Komutanlar:
-Boa Hancock
-Yamato
-Smoothie
-Catarina Devon (?)

Uçan Altılı Seviyesi:
-Charlotte Compote
-Black Maria
-Ulti
-Vinsmoke Reiju
-Nico Robin
-Nami
-Jewellery Bonney
-Gerd (?)
-Shakuyaku
-Bello Betty
-Stussy (Komutan Seviyesi de olabilir)
-Kikunojo
-Whitey Bay

Numbers Seviyesi:
-Wanda
-Carrot
-Charlotte Amande
-Charlotte Galette
-Koala

Numbers - :
-
Boa Sandersonia
-Boa Marigold
-Charlotte ailesinin listedeki neredeyse tüm kızları
-Hina
-Monet
-Shinobu
-Tashigi
-Baby 5

Tehlikeli Güçlere Sahip Olan Diğerleri:
-Giola
-Kalifa
-Perona
-Sugar
-Pudding
-Shirahoshi
-Aisa
-Tama
-Brulee
-Violet

Listeyi yapmaya yoruldum. Güçlü olmayan ama çöp de olmayan bir ton karakter var. Bunlara yonko bile etmez veya ancak sıradan bir yonko tayfası diyorsanız bir şey demiyorum...
Hatta aklıma başka bir şey geldi şu an. Bonney de tayfada olduğuna göre Big Mom ve Tsuru'yu gençleştirebilir. Big Mom şu anki gücüyle genç bir bedende olsa KK-Yonko arası olur. Tsuru da net bir şekilde amiral olur. Gençleşince güçlenecek (Shakuyaku, Compote gibi...) başka karakterler de var.

Hancock’tan baya beklentim vardı kral hakisinden dolayı. Ama en güçlü 2 askeri zaman atlamasından önceki luffy’e yeniliyor. Qünjao ve dof’ta da çıktığına göre kullanıcısı güçlü olacak diye bişey de yok. Dof’tan güçsüzdür derim.

Gion’u farketmemiştim. Yc3 yamato sandım. Gion’u bilemem. Ancak gücü hakkında bi bildiğimiz de yok ki. Meyvesiz hali iyi diye bi meyve verip öyle amiral yapacaktılar belki de.

Diğer tayfalarla kıyaslarsak crackerin her bir askeri çok güçlü. Tek kişilik ordu. Jozu’ya baksak kendisini donduracak birine denk gelmese nasıl hasar alacaktı bilmiyoruz. Bi de sadece dayanıklılık beklersin ama kuvvetiyle hızı da epey övüldü.

Jack’e baksak pek etkileyici değildi. Ama adam ya mamut olup ortalığı yıkıyor ya da 1 vs 1 dövüşürken meyveyi hiç kullanmıyor. Ne olduğu belli değil nefes alıyor su altında. Günlerce dövüşürken performansı inmiyor. Dayak manyağı oldu ilk gördüğümüz andan beri ama inmiyor adam.
Hybrid’i varsa onu açınca ne olacak hala net değil.

Böyle bir yc3 yok komutanlarda. Yc1’lere baksan kata’nın hayvanlığı ortada. Dokunulmuyor.
Marco’nun kanadını kessen geri çıkmasını geçtim adam kopan kanadı silah olarak kullandı.

Zaten bunlar yonkou olamaz da demedim. KK olamaz dedim. Roger’a yapıldığı gibi sengoku+garp aynı anda dalınca ne olacak? Birkaç tane güçlü kişi yerine günlerce hayvani seviyede dövüşebilecek güçlü komutanlar gerekir.
İyi de Hancock ileri silahlanma da biliyor. Jozu da Yc3 değil Yc2. Vista da Yc3.

Zaten bu tayfa gücüyle değil Hax gücü ve altlardaki ilginç yetenekleriyle KK tayfası eder diyoruz. Yoksa Ray, Oden gibi adamı yok bu tayfanın. Fakat Antik Silahımız var.

Hatta aklıma başka bir şey geldi şu an. Bonney tayfada olduğuna göre Big Mom ve Tsuru'yu gençleştirir de. Big Mom şu anki gücüyle genç bir bedende olsa KK-Yonko arası olur. Tsuru da net bir şekilde amiral olur.
Önce onaylayacaktım sonra vazgeçtim bastım kalbi. Çok güzel bir noktayı yakalamışsın.

devon da tahminlerden güçlü çıkabilir bu arada. karasakal korsanları bir avuç insanla wb korsanlarını halletti sonuçta. marconun bmye karşı performansından sonra teachin tek başına iş yaptığını düşünmüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık