Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Kral hakiyi herkes çok etkin kullanamıyor ama. Luffy bile yeni öğrendi.
Evet burası doğru. Fakat bu güç ortaya çıktığı için daha sık göreceğiz. Kral haki kullanıp görmediğimiz çok kişi kalmadı artık. Kuja'nın hakisi :mincika:çöp bacıları bile ileri silahlanma kullanıyordu.

Kralının tek gemisi var. O ne öyle Shirahoshi ağlasa bizim taraf yener.

Coby'nin güçlenmesini bu kadar hızlandırırsa biraz absürt olur. Ben istemiyorum aga lanet olsun öyle senaryoya. Adam tanrısal hızda seviye atlıyor yeter yav.
Benim centilmen kralım Shirahoshi'nin bir damla gözyaşının düşmesine izin vermez. :oleyo2: Shirahoshi kim yav! :artiz:

Evet burası doğru. Fakat bu güç ortaya çıktığı için daha sık göreceğiz. Kral haki kullanıp görmediğimiz çok kişi kalmadı artık. Kuja'nın hakisi :mincika:çöp bacıları bile ileri silahlanma kullanıyordu.
Coby'nin ilk ve eziklendiği düşmanı çakma "denizlerin en güzeliydi"

Şimdiki ise gerçek "denizlerin en güzeli"

Muhtemelen Oda Coby'e Hancock'u aldırarak neredeeeeen nereyeeeeee dedirtecektir.

Yalnız Coby Hancock'un sırrı ortaya çıkar ve tekrar kutsalların eline düşerse :of:

Şöyle tekrar bir sıralama yapmak istiyorum. Kendi düşünceme göre:

Yonko Seviyesi:
-Big Mom

Amiral-Sağ Kol Arası:
-Tsuru
-Gion

Komutanlar:
-Boa Hancock
-Yamato
-Smoothie
-Catarina Devon (?)

Uçan Altılı Seviyesi:
-Charlotte Compote
-Black Maria
-Ulti
-Vinsmoke Reiju
-Nico Robin
-Nami
-Jewellery Bonney
-Gerd (?)
-Shakuyaku
-Bello Betty
-Stussy (Komutan Seviyesi de olabilir)
-Kikunojo
-Whitey Bay

Numbers Seviyesi:
-Wanda
-Carrot
-Charlotte Amande
-Charlotte Galette
-Koala

Numbers - :
-
Boa Sandersonia
-Boa Marigold
-Charlotte ailesinin listedeki neredeyse tüm kızları
-Hina
-Monet
-Shinobu
-Tashigi

Tehlikeli Güçlere Sahip Olan Diğerleri:
-Giola
-Kalifa
-Perona
-Sugar
-Pudding
-Shirahoshi
-Aisa
-Tama
-Brulee
-Violet

Listeyi yapmaya yoruldum. Güçlü olmayan ama çöp de olmayan bir ton karakter var. Bunlara yonko bile etmez veya ancak sıradan bir yonko tayfası diyorsanız bir şey demiyorum...
Eline Sağlık reis. Fakat iki noktada katılmıyorum Wanda, Ayın açısı gitmese Yk5 Perospero'yu Carrot ile kesiyordu. Uçan Altılı eder bence Sulong formuyla.

Gion Amiral-Sağ Kol değil de Sağ Kol-Sol Kol arası geliyor bana sonuçta meyvesiz Fujiden alamamış pozisyonu. Gerisi güzel.

Benim centilmen kralım Shirahoshi'nin bir damla gözyaşının düşmesine izin vermez. :oleyo2: Shirahoshi kim yav! :artiz:
Ağlayıp Çağırdığı canavarlar yıkar o gemiyi.
Fatihin hakisi olan iki kadından biri Hancock dediğimde kimse ciddiye almıyordu Fatihin hakisinin gücünü gördük. Hancock'un kardeşlerinde bile vol1 silahlanma hakisi var. Yani Hancockta ileri silahlanma kullanıcısı. Hakisiyle ünlü Kujanın İmparatoriçesi İleri Fatihin hakisi kullansa sırıtmaz, şaşırtmax. Bir de ileri silahlanması var. Ben açıkladım seviyesini sen koy işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık