Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Ayrıca eklememişim, bizim şovmen olan Takaba’nın lanetli enerjisi Gojo’ya benziyormuş.(düzgünce anlarız çıktığında.) Bir de 5 yeni karakterin birisi öldü de diğer 4ünü sadece isim olarak mı söyledi acaba yarın panel sızıntılarından görürüz.
Evet açıklama geldi, şovmen Takaba’nın tekniği eğer komik olduğundan eminse herhangi bir hayali direkt gerçek oluyormuş. Sızıntıyı atan arkadaş çeviri hatası yapmış “benzer” diyerek, aslında olan Gojo’nun tekniği ile bile rekabet edebilirmiş. Tek sıkıntı karakter kendi gücünün bu denli büyük olduğunu bilmiyor ve keyfine göre dövüşüyor.

Gelen 4 yeni karakter:

Druv Lakdawalla: 91 puanla gelen karakterlerin birincisi, shikigami kullanıcısı ve yaşlı bir eleman.

Ryu Ishigoori: 77 puanla ikinci, tekniğini tam anlamadım ama bayağı fazla lanetli enerjisi varmış, giyinişi HxH’den Chrollo’ya benziyor.

Takako Uro: 70 puanla üçüncü, gökyüzünü manipüle edebiliyor, karakter tasarımı olarak garip bir yanı var göğüsü ve kasığı şeffaf.

Kuro Urushi: 54 puanla sonuncu, Kenjaku’nun saldığı lanetli bir hamamböceği kullanıyor. Özel seviye bir sahir.

Yarın bol bol panel sızdırılır yüksek ihtimalle buraya atarım, göz atın he.

Son düzenleme:
Evet açıklama geldi, şovmen Takaba’nın tekniği eğer komik olduğundan eminse herhangi bir hayali direkt gerçek oluyormuş. Sızıntıyı atan arkadaş çeviri hatası yapmış “benzer” diyerek, aslında olan Gojo’nun tekniği ile bile rekabet edebilirmiş. Tek sıkıntı karakter kendi gücünün bu denli büyük olduğunu bilmiyor ve keyfine göre dövüşüyor.
Bizim soytarıya bak sen.:eek:

Gelen 4 yeni karakter:

Druv Lakdawalla: 91 puanla gelen karakterlerin birincisi, shikigami kullanıcısı ve yaşlı bir eleman.

Ryu Ishigoori: 77 puanla ikinci, tekniğini tam anlamadım ama bayağı fazla lanetli enerjisi varmış, giyinişi HxH’den Chrollo’ya benziyor.

Takako Uro: 70 puanla üçüncü, gökyüzünü manipüle edebiliyor, karakter tasarımı olarak garip bir yanı var göğüsü ve kaşığı şeffaf.

Kuro Urushi: 54 puanla sonuncu, Kenjaku’nun saldığı lanetli bir hamamböceği kullanıyor. Özel seviye bir sahir.

Yarın bol bol panel sızdırılır yüksek ihtimalle buraya atarım, göz atın he.
Kuro urushi diye tanıtılan kişi sahir değil, lanet diye gördüm ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık