Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Üye silindi 1004

Bu düşünce bilim kurgu dizilerine niye bilim kurgu yapıyorsunuz sorusuyla aynı mantık niteliğinde.
Alakası yok be canım olmuyor zorlama. Orijinal, taze içerik soruyorum sadece sormayalım mı? Shounen, shounen olduğu için yeni bir şey içermesin mi? Onu mu diyorsun?

Bu tür yeni serilere karşı neden alerji var onu bir türlü anlayamıyorum battle shounen bir tür arkadaşlar, aynı seinen nasıl bir türse shoujo bir türse bu da bir tür ve Jujutsu'da battle shounen Naruto'da ve daha pek çok battle shounen serisi de bu türün içinde. Hepsi aynı türün klişelerini temelini barındırır ve buna göre işleyişini ortaya koyar. Önyargıları anlayabiliyorum ama aşmak yine sizin elinizde, aşmamak niyetindeyseniz bilemiyorum. Valla bıkkınlık geldi şu yeni nesil shounenlere yapıştırılan yaftalardan.
Jujutsu fena seri değil ama sorun genel olarak bütün battle shounen seriler ile alakalı.Artık para getiren konseptlerin hepsi işlendi ve Yuba'nın da dediği gibi yeni çıkan her yeni seri eskilerin kopyasi gibi geliyor bir yerden sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık