Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Jujutsu Kaisen (Anime)

Piyasa böyle artık, hak ettiğinin gerçeğini değiştirmiyor ama bu. Diklemesine yükselişler her zaman vardı myanimelist'te Attack on Titan draması hele aklıma geldikçe şok oluyorum.
AoT'nın IMDB puanı oldukça iyi. Death Note'de en yüksek puanlı anime sanırım. Zirve 9.0-8.9 civarı. OP ise 8.7 puanda ki bence geneline bakarsak daha düşük bile olabilir. Bir seriyi daha çok seviyoruz diye anime kalitesi daha iyi anlamına gelmiyor ya da daha çok insanın ilgisini çektiği anlamına gelmiyor.

Diğer listelerde ise dediğin gibi yeni çıkışlar zamanla zirvede çokça yer edecektir. Ama bence bu kaliteyi yansıtmıyor. Hatta o serinin daha çok sevildiğini bile yansıtmıyor.

AoT'nın IMDB puanı oldukça iyi. Death Note'de en yüksek puanlı anime sanırım. Zirve 9.0-8.9 civarı. OP ise 8.7 puanda ki bence geneline bakarsak daha düşük bile olabilir. Bir seriyi daha çok seviyoruz diye anime kalitesi daha iyi anlamına gelmiyor ya da daha çok insanın ilgisini çektiği anlamına gelmiyor.

Diğer listelerde ise dediğin gibi yeni çıkışlar zamanla zirvede çokça yer edecektir. Ama bence bu kaliteyi yansıtmıyor. Hatta o serinin daha çok sevildiğini bile yansıtmıyor.
Benim dediğim Aot'un puanını hak edip etmemesi değil, yanlış anladın. Üst tarafa bak.

Shounen Jump'ın ilk 10u bu. Bir aralar fmab'a 1 verip Aot'a 10 verip 1. Yapmaya çalışıyorlardı ki bir anlığına yapmışlardı.
Animeci çocuk adamlar yaptı herhalde. :/ Bunun da mangasına devam etsem mi etmesem mi bilemedim. Animeden sonra kaç bölüm var manga baya ileride mi?

Anime puanları için de Imdb daha doğru bir yer gibi gözüküyor. Oy verenler genelde daha farklı şeyler tüketen insanlar da olduğu için anime puanları da az çok daha uygun oluyor. Anime sitelerinde 1-2 anime izleyen çocuklar 10 puanları basıyor serilere. xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık