Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Jujutsu Kaisen (Anime)

Son sezonun türkçe altyazısını bulamadım netflixte de yok altyazıları indirebileceğimiz yer bilen var mı ? planetdp zaten uçmuş ben göremedim.

Son bölümü izledim. Şindi bu gojo neden aforoz edildi yaga neden idama mahkum edildi ? Bu kararları veren moruklar bleach de ki 46 gibi işlevsiz hükümet mi ? Direk olayları kapatma adına orada kim varsa suçlayalım modu ? Filmde ki karakter de geldi. Özel sınıf ama gücü sukuna ve gojo ile kapışmaya yetiyor mu onun ?

Son bölümü izledim. Şindi bu gojo neden aforoz edildi yaga neden idama mahkum edildi ? Bu kararları veren moruklar bleach de ki 46 gibi işlevsiz hükümet mi ? Direk olayları kapatma adına orada kim varsa suçlayalım modu ? Filmde ki karakter de geldi. Özel sınıf ama gücü sukuna ve gojo ile kapışmaya yetiyor mu onun ?
Üsttekiler gojo'dan zaten hazetmiyorlardı bahane ile aradan çıkardılar. Onun dışında Mei Mei bile Geto'yu tünelde ilk gördüğünde Gojo ile iş mi çeviriyorlar diye düşünmüştü, böyle de düşünmüş olabilirler ama ilk yazdığım daha olası. Yuta ise bence potansiyel olarak Gojo/Sukuna'ya yakın olsa da Jjk'de savaş tecrübesi önemli bir faktör o yüzden tam kesin bir şey diyemeyiz ama şuan öğrenciler içinde açık ara farkla en güçlü olduğunu söyleyebiliriz.

En son bu kız ve çocuk iki kardeş canavarla savaşmıştı. Sezon bitmişti ondan sonra. Devamı geldi mi? Geldiyse kaç bölüm var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık