Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Jujutsu Kaisen (Anime)

Bir şeyler oluyor, birtakım güçler kullanılıyor ama o kadar "Ha, öyle miymiş?" modunda oluyor ki hiçbir şey ifade etmiyor. Bu durum iyice gözüme batmaya başladı, çok rastgele gözüküyor güçler bana. Kafasına göre çiziyor gibi durduğundan da keyif vermiyor.
Aslında rastgele değil. Ne yazık ki Gege Akutami, kurguyu bazen tutturamıyor. Hızlı geçiştiriyor çoğu şeyleri. Bu yüzden yırtık çoraptan çıkma gibi hissettiyor. Bu seride daha net ve detaylı işlenmesi gereken karakterler ve olaylar vardı. Nanami ve İtadori başta olmak üzere; Mahito, Megumi, Yuki, Choso gibi karakterleri çok hızlı geçiştirdi. Bu karakterler seri için mihenk taşı görevleri görüyor olmasına rağmen Akutami; ısrarla bitsin gitsin derdinde. Buda seriye çok zarar veriyor.

Örneğin; İtadori'nin iç dünyası yüzeysel, Nanami çok güzel flashback'i ile başlandı devamı gelmedi. Mahito karakteri ciddi anlamda doğal formu ve bu yaşadığı dünyada ne olmak istediği hakkında fikri yoktu. Zamanında Hanami ile konuşması karakter için güzel altyapı vermişti; devamı gelmedi, yüzeysel işlendi. Choso da öyle. Mangaka nasıl seri yapmak istediğini zamanında karar verememiş. Büyük ihtimalle kafasında çok fikir vardı ve karar veremeyip yoğunlaşamadı.

Kısaca seriye b*k atma la... Miss gibi seri. Sen annamıon. Gerçekten çok güzel seri. İnstagram hikayem Jujutsu Kaisen oldu. Animeye ilgisi olmayanın bile ilgisini çekti seri.

Son düzenleme:
Ya bu kara şimşek denen gücü istediğin zaman aktif edemiyorsun deniliyor, peki nasıl çalışıyor? Kendi kendine mi aktif oluyor, ben anlamadım ya neyi kaçırdım? İtadori istediği zaman patlatıyor kara şimşeği.

İzleyelim dedik de bu serinin çevirileri bok gibi yapılmış, uzun cümleler bağlamdan kopuk, çoğu şey anlaşılmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık