Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbei, Crocodile ve Ace Arasındaki Güç Dengesi

Tamam gr2 e yazma. Jinbeiden guclu kimi yener colde ve ne sagliyor col croco ya. Ne soyledigine gore tartismayi bitircem

Ben de Crocodile'ın çölde yenilmez olduğunu düşünüyorum. Çünkü alanı komple kontrol edebiliyor, Law'ın kullandığı oda gibi bir avantajı oluyor.

Ayrıca Logia türleri istedikleri zaman meyvelerini kapatabilirler.

Neye dayanarak soyluyorsun bunu gercekten merak ediyorum. inadinami yapiyorsun. Oda dan gizli bilgimi aldin, bilerek insanlarla oynuyormusun. Yoksa kuru gürültuden mi ibatet tüm söylediklerin...

Hocam saldırı yaparken bilinçleri açık olcak ama meyveyi kontrol ederek saldırırlar. Öbür türlü çok şaçma olur. Bu adamların meyve üzerinde hakimiyetleri var,istekdikleri gibi saldırırlar bence.
Dediğin gibi olsaydı o zaman b.haki kullanabilirlerdi.Örneğin akainu marco'ya vurduğunda birşey olmadı,hakili vursa çok şey değişirdi bence.
Gerçek vücutta saldırı yapamadıkları için haliyle b.haki'yi saldırı olarak kullanamıyorlar.

Adam zaten istedigi topragi cole cevirmiyormu smoker. Sen guzelce belirtmissin kendi dusuncem ama kesinlikle katilmiyorum colu kontrol etmesi yenecegi anlamina gelmez. Sanji şu anki haliyle rahat yener crocoyu cölde...

Adam zaten istedigi topragi cole cevirmiyormu smoker. Sen guzelce belirtmissin kendi dusuncem ama kesinlikle katilmiyorum colu kontrol etmesi yenecegi anlamina gelmez. Sanji şu anki haliyle rahat yener crocoyu cölde...
Bencede Luffy şu an çölde bile Crocoyu deşer vurabildiği sürece sıkıntı yok
Sanji konusunda birşey denilemez yenilebilir crocoya
edit:başta luffy diye okudum:D

Dediğin gibi olsaydı o zaman b.haki kullanabilirlerdi.Örneğin akainu marco'ya vurduğunda birşey olmadı,hakili vursa çok şey değişirdi bence.
Gerçek vücutta saldırı yapamadıkları için haliyle b.haki'yi saldırı olarak kullanamıyorlar.
Wb'nin şok dalgasını üç amiral normal bedenlerine geçip zırh hakisi ile durdurdu. Yani istedikleri zaman normal bedenine dönüp öyle dövüşebiliyorlar. Bu adamlar meyveleri kontrol ediyor meyveler bunları değil. İstedikleri zaman meyve özelliğini kapatır normal insan gibi takılırlar. İsterlerse b.haki de kullanılar yani.

Sanji crocodile i mi yenecek hemde rahatça çölde ya crocodile i buggy yensin bir zahmet.
Ben dayanaklarimi soylim. adam ucuyor ve haki kullandigi icin vurabiliyor. istedigi gibi cukur acsin colde. Benim bildigim Croco colu kontrol ediyorum demedi. Yerde yarik olustup kumun yeraltina gitmesini sagliyordu.

neden ben sanji diyince gucsuz bir karakter one suruyorsun adam akilli cevap versene

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık