Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    266
Sevemiyorum, olmuyor. İçimden gelmiyor. Sanırım balıkadam ırkçısıyım. Cidden şöyle bir düşününce gök insanlarından da balıkadamlardan da sevdiğim biri yok. Bu iki türe karşı ırkçıyım.

Umarım tez vakitte ızgara olur.

Son düzenleme:
Madem memleketini düşünüyor neden Luffy'nin tarafına geçiyor? Bak ondan ve tayfasından kaçmak için kırk takla attılar. Big Mom gidip memleketini yıksaydı ne olacaktı? Balıkadam Adası'na gitseydi tüm halkı yerdi :D

Lucci yalıyor ama tek bir tarafı yalıyor. Bin yıl da geçse gidip bir korsanı falan yalamaz :D
İyi de jinbei zati korsan :D Kaptanlık yapmıyor hepsi bu.Kafasında ki kaptan profili demek ki luffy ye uydu,gemisine bindi.Bu adam çıkarı için değil adası için yaptı ne yaptıysa.İster WB olsun ister shiclik.Boa mesela aynı şekil adası için.Dof çıkar için... gibi.Tayfa bulduğu için rest çekiyor BM ye anlatmama gerek yok biliyorsun.Ne eyyam yaptı ne çıkar adam ne yaptıysa bu zamana kadar adası için yaptı.

Shiryu gibi bu da aşırı underrated bir karakterdir.Akainu ile olan vs sinden dolayı ben de dahil çoğu kişinin zayıf gördüğü bir kişiydi ama gerek Mama'ya yumruğu gerek Wano'ya vardığında Kid ve Law'ın tepkisi onu göründüğünden daha fazlası olduğuna inandırıyor.Luffy seviyesinde olmasa bile onunla düzenli ve uzun süren bir vs atabilir rahatlıkla

Gitgide overrated olan karakter. Vista, Dof gibi karakterlerden güçsüz olduğu net olan Jinbei için 3.komutan seviyesi deniliyor ve hatta 3.komutanları alabileceği iddia ediliyor.
Şahsi fikrime gelecek olursak ilk 7 li schi arasında sadece Moria ve Croco'dan güçlüdür. Tayfada ise şuanlık Luffy ve Zoro'dan sonra 3. , Wano sonu Sanji'nin arkasından 4. sıraya yerleşir.

Linlin tarafından öldürüleceğine neredeyse emin olduğum karakter. Oda'nın vasıfsızlığı ve yabancilarin deyimiyle korkak bir pus.y olması yüzünden neredeyse diyorum. Yoksa %100 eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık