Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    266
Zoro Big Momu öyle dövse, Sanji Kaidoyu öyle tepiklese kıyametler kopardı. Jinbeininkiler kimsenin umurunda değil. İşte böyle sıkıcı adam

Düz adam derken; Kaptan Amerika gibi görevini yapar ama onun gibi sıkıcı bir karakterdir. Yoksa vasıfsız keisnlikle değil. :D
Hee o bakımdan.Valla usop ve coppar gibi salakolar yerine 3 tane daha jinbei gibi karakter alırım,kurar rakı masası anlat baba der alem yapa yapa ilerlerim ;) Adamın tecrübesi yeter.Cidden ''tayfa'' artık sarmıyor olgun karakter lazım.3-5 sene önce olsa neyse de şimdi cık olmuyor.

Hükümet, Beyazbıyık, Koca Ana, Luffy. Bayağı taraf değiştirdi yani :D
Hükümet memleketi için.WB memleketine yardım ettiği için.BM savaşsa harcanır memleketi yıkılır ki kral da bişi yapmamış tek ne yapsın ? Luffy adam korsanlığa geri döndü yine memleketine yardım edenin altında.Bunlar eyyam değildir ki :bilmem: Eyyamın hatta OP aleminde ki her şeyi yalayan tek karakter lucci şuan.BM de taviz var mecbur o da krala güvense 10 dakika sonra ada yıkılır :D Ordu yok.

Tayfafaki hemen herkes gibi zihinsel veya psikolojik bir noksanlığı olmadığı için sıradan gözüküyor olabilir. Getirin ordan 50 ıq bir hödük daha tayfamıza renkli simalar lazım.

Jinbe hain midir? Yoksa denge politikası yapan bir vatansever midir?

Hain de olsa vatansever de olsa bu çağda Jinbe, kurt sürüsündeki "kurt postu" giymiş koyundur. Postu çıkardığı an kendisi ve sürüsü kurtlar tarafından parçalanıp yenecektir. Ancak ne zaman ki bu koyun sürüsüne gerekli olan çoban köpeği geldi; işte o zaman kurt postunu, kurtlar sofrasında, göğsünü gere gere çıkarıp attı.

Hükümet memleketi için.WB memleketine yardım ettiği için.BM savaşsa harcanır memleketi yıkılır ki kral da bişi yapmamış tek ne yapsın ? Luffy adam korsanlığa geri döndü yine memleketine yardım edenin altında.Bunlar eyyam değildir ki :bilmem: Eyyamın hatta OP aleminde ki her şeyi yalayan tek karakter lucci şuan.BM de taviz var mecbur o da krala güvense 10 dakika sonra ada yıkılır :D Ordu yok.
Madem memleketini düşünüyor neden Luffy'nin tarafına geçiyor? Bak ondan ve tayfasından kaçmak için kırk takla attılar. Big Mom gidip memleketini yıksaydı ne olacaktı? Balıkadam Adası'na gitseydi tüm halkı yerdi :D

Lucci yalıyor ama tek bir tarafı yalıyor. Bin yıl da geçse gidip bir korsanı falan yalamaz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık