Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe Tayfaya Katılmalı Mı?

Jinbei Tayfaya Katılmalı Mı.?

• Katılsın

Kullanılan: 217 76.1%
  • Katılmasın

Kullanılan: 68 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geldi artık katılmalı katılmamalı olayı bitti. bence tayfaya bir mink bir samuray ve bir dev de katılacak . şimdi san juan wolf denilen ayı ile dövüşecek bir dev bu tayfaya lazım heyecanla bekliyoruz. umuyorum ölmeden bu serinin sonunu görürüm. :artiz: umarım 7 8 seneye bitirir 10 15 sene daha uzatmaz :(
Sanjuan Wolf'un rakibi Wadatsumi olabilir. Boyutu çok yakın ona.

Resmen katıldı zaten. Bu soru artık "Bu adadan sağ çıkıp bizle yolculuk yapacak mı?" şeklinde olabilir. Luffy bir kez nakamam dediyse ölmez artık. En kötü ihtimal başka sorumluluklarım var deyip tayfasıyla birlikte alt tayfamız olur bundan sonra. Ama o tayfanın başına geçebilecek Alaaddin var. Orası da hallolur. Dümenin başına geçer artık Jinbei.

Sanjuan Wolf'un rakibi Wadatsumi olabilir. Boyutu çok yakın ona.
boyut hariç o herif efsanevi suçlu olarak biliniyor. çok güçlüdür wadaya bir çaksa uçar. sanji pert ediyor wadatsumiyi. güçlü bir dev savaşcı geleceğine kesin gözüyle bakıyorum elbaf arc boşa yapılmayacaktır.

Resmen katıldı zaten. Bu soru artık "Bu adadan sağ çıkıp bizle yolculuk yapacak mı?" şeklinde olabilir. Luffy bir kez nakamam dediyse ölmez artık. En kötü ihtimal başka sorumluluklarım var deyip tayfasıyla birlikte alt tayfamız olur bundan sonra. Ama o tayfanın başına geçebilecek Alaaddin var. Orası da hallolur. Dümenin başına geçer artık Jinbei.
Kalır bu noktadan sonra jinbei'yi öldürmez oda. Tayfaya katılan birini öldürmesi zaten tarzına uygun değil. jinbei ölürse ki arc için 10 11 bölüm sonra bitecek deniyor o gazla luffy big momu indirir. ve buradan yonkou olarak dönmesi bana saçma gelir.

kaido ile dövüşüne denk bir güç olarak gitmesi garip olur. sonuçta big mom'u indiren yonkou olur. jimbei hadi olmazya oldu ölürse luffy big momu pastaya sarıp yer.

Son düzenleme:
boyut hariç o herif efsanevi suçlu olarak biliniyor. çok güçlüdür wadaya bir çaksa uçar. sanji pert ediyor wadatsumiyi. güçlü bir dev savaşcı geleceğine kesin gözüyle bakıyorum elbaf arc boşa yapılmayacaktır.
Ne bileyim ilk o aklıma geldi. Benim hâlâ aklıma takılan bu adam Impel Down'a nasıl kapatıldı?

Mihawk

Aynen Jinbei'yi istemeyenler:
-Irkçıdır! Tayfada sadece insan isterler!
-Kilolu kişileri sevmezler!
-Şekilcidirler! Yakışıklı ve fit olsa tayfaya daha Impeldown'da katmışlardı!
-Yaşlı düşmanıdırlar! Adam yaşını başını almış diye istemezler!
-Kötüdürler! Bu kadar iyilik yapan adamı istemezler!

Jinbei'yi istemeyenler!

Az yüreğinizle düşünün! Az vicdanınızın sesini dinleyin! Lütfen!
Dediğinin hepsi yanlış.

Ulan Jinbe'nin tayfaya katılmalı mı katılmamalı mı konusunda Zoro'nun ikinci kaptan olup olmama durumu konuşuluyor. Parayla mı veriyorlar bu cibiliyetleri? Sonra Zoro'dan neden nefret ediyorsunuz diye yakınıyor millet.

Kalır bu noktadan sonra jinbei'yi öldürmez oda. Tayfaya katılan birini öldürmesi zaten tarzına uygun değil. jinbei ölürse ki arc için 10 11 bölüm sonra bitecek deniyor o gazla luffy big momu indirir. ve buradan yonkou olarak dönmesi bana saçma gelir.

kaido ile dövüşüne denk bir güç olarak gitmesi garip olur. sonuçta big mom'u indiren yonkou olur. jimbei hadi olmazya oldu ölürse luffy big momu pastaya sarıp yer.
Ben de Kaido'yu yendikten sonra yonkou olmasını bekliyorum şimdi daha o seviyenin adamı değil. Hem eğitimi sırf hiçbir nakamam ölmesin diye aldı. Şimdi birileri ölürse iki yıl boşa gitmiş olur.

Tayfaya hayırlı olsun. Jimbei reis adamdır. Birçok yönden tayfaya katkı sağlayacak birisidir. Luffy e balık adam karetesini öğretirse, 6 stil kullananların en son yeteneği olan rokuougan gibi birşeye sahip olur Luffy. G4 ile rokuougan yaptığını düşündüm de hayali bir güzel. :)

Başlık "katılmalı mı ?" şeklinde açılmış.Katılmalı mı evet katılmalı . neden ; tayfaya böyle meziyetleri olan bir adamın katılması , her açıdan yararlı olur. Peki böyle bir olayın olmasını ister miyim , istemem tabiki , çünkü jinbei çok sıradan , kendine has tavırları yok . Jinbei ile birlikte artacak olan tayfa gücünün , başka bir karakterle örneğin caesar ile doldurulmasını isterim , yahu son bölümde tek sahnedeki hareketleri tavırları bile mükemmeldi caesarın , tayfaya böyle adamlar yakışır . Tabi jinbei kabul edildi tayfaya , ama hala bu olayın gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum bu adam bu arc gümler , caesar tayfaya katılır herkes güzel , herkes çiçek .

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık