Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe Tayfaya Katılmalı Mı?

Jinbei Tayfaya Katılmalı Mı.?

• Katılsın

Kullanılan: 217 76.1%
  • Katılmasın

Kullanılan: 68 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sansifu

Bana göre tayfada olması gereken bir karekter ancak tayfa üyelerine ve E. Oda nın hikaye anlayışına göre imkansız gibi, zor zamanlarda yanında olabilir ama onursal tayfa gibi bir şey olur. Brook gibi birini bulur tayfa üyesi yaparlar serininde iyi suyunu çıkarırlar...

Bana göre tayfada olması gereken bir karekter ancak tayfa üyelerine ve E. Oda nın hikaye anlayışına göre imkansız gibi, zor zamanlarda yanında olabilir ama onursal tayfa gibi bir şey olur. Brook gibi birini bulur tayfa üyesi yaparlar serininde iyi suyunu çıkarırlar...
Brook en sağlam adamlardan biri niye sululuk olsun. Gerçi onda su da yok sadece kemik, yohohohoho. xd

Şu Jinbei'yi bi türlü sevemedim.Tayfayada yakışmıyor zaten.O kadar şaklabanın arasında çok sırıtır.Eğlenceli bir tip değil.Tayfaya gelse ciddiyet oranı artsa nolucak ki ? 860 chapterdır sirk kaçkınlarını okuyoruz bir süre daha okuruz.

Umarım ölürsün Jinbei.

Not:Çok vicdansız yorum yaptım sanki.Kusura bakma Jinbei hayatta başarılar.:/

Şu Jinbei'yi bi türlü sevemedim.Tayfayada yakışmıyor zaten.O kadar şaklabanın arasında çok sırıtır.Eğlenceli bir tip değil.Tayfaya gelse ciddiyet oranı artsa nolucak ki ? 860 chapterdır sirk kaçkınlarını okuyoruz bir süre daha okuruz.

Umarım ölürsün Jinbei.

Not:Çok vicdansız yorum yaptım sanki.Kusura bakma Jinbei hayatta başarılar.:/
Bu tayfa Jinbei'nin altından girer üstünden çıkar.

Jimbei çok çok yönlü bir karakter. Bir korsan için deniz hele çok önemli bişey ve bu adam Deniz'de op evrenindeki 1 numara. Bu belli bişey yada olcak bişey. Gücü tecrübesi yetenekleri planları çok üst düzey birisi her tayfaya lazım. Ayrıca Deniz'de kendi iyi olduğu kadar egemeliğide var. Adamın emrinde balinalar var. Oda bu karaktere bir arc yapsa tayfada ilk sıralara oynar sevgi ve kalite vb diğer yönlerden. Be tayfaya katılan en güçlü kişi. Robin 80 milyonla liderdi jinbei 400 den fazla ama şu an ne kadar söylenmedi. Brooku kurtarma sahnesinde chopper ı telefon yapma sahnesinde yeterince trolledi zaten adamı sinyalleri verdi. Baştan beri kendisini severim tayfaya gelcek + ları düşündükçe daha çok seviyorum.

Hakkında o kadar çok kötü yorum görmeme rağmen kendisine olan sevgim bir an olsun azalmadı. Adamdır, adam değildir o kişiye göre değişir ama Jinbe benim gözümde adamın dibidir. Gönlüm tayfaya katılmasından yana.

Jinbei nin denizde kafa tutamayacağı amiral bile yok bence.Karada olsa neysede KK nın denizde arkasını sağlama alıcak yegane karakter.Ben geliceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Jinbei her şeyden önce faydalı bir adam. Shicibukai geçmişi olduğu için denizciler ve hakkında bilgisi var, balıkadam olduğundan dolayı denizlerde birçok yardım alabileceği canlı var. Hem dümenci hem yüzücü. Tayfadakilerin, sözüne güvenebileceği tecrübelerinden faydalanabileceği bir adam. Luffy'ye bile söz geçirebiliyor daha ne olsun. Hani benim merak ettiğim şu bu adam tayfadakilerden daha az nasıl faydalı olabilir? Niye bu tepki? Bariz güçlü adam gelsin denildi al işte canavar gibi adam. Millet eğlenirken şımarmayın falan diyecek hali yok ya o da oturup içecek bunlarla. Tayfanın havasını falan bozmaz yani. Hatta ben değişmesini istemiyorum. Robin değişti gördük işte Allahın belasını. Kawaii kawaii diye dolanıyor ortada şimdi. Jinbei umarım değişmez ve gelir tayfaya. Hem jinbei racon da bilir. Luffy ye karizma katar vesileyle.

Jinbei her şeyden önce faydalı bir adam. Shicibukai geçmişi olduğu için denizciler ve hakkında bilgisi var, balıkadam olduğundan dolayı denizlerde birçok yardım alabileceği canlı var. Hem dümenci hem yüzücü. Tayfadakilerin, sözüne güvenebileceği tecrübelerinden faydalanabileceği bir adam. Luffy'ye bile söz geçirebiliyor daha ne olsun. Hani benim merak ettiğim şu bu adam tayfadakilerden daha az nasıl faydalı olabilir? Niye bu tepki? Bariz güçlü adam gelsin denildi al işte canavar gibi adam. Millet eğlenirken şımarmayın falan diyecek hali yok ya o da oturup içecek bunlarla. Tayfanın havasını falan bozmaz yani. Hatta ben değişmesini istemiyorum. Robin değişti gördük işte Allahın belasını. Kawaii kawaii diye dolanıyor ortada şimdi. Jinbei umarım değişmez ve gelir tayfaya. Hem jinbei racon da bilir. Luffy ye karizma katar vesileyle.
Racon bilmek güzelde bilmemekte güzel ya. Zoro skypi de tenribuillere hıı sen kimsin tarzı bir atar yapıcaktı sonra bonney kurtardı. Bence ordaki saflığı artisliği felan çok güzeldi. Olayı tam hatırlamadım ama buna benzer bişeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık