Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe Tayfaya Katılmalı Mı?

Jinbei Tayfaya Katılmalı Mı.?

• Katılsın

Kullanılan: 217 76.1%
  • Katılmasın

Kullanılan: 68 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jinbei ölmez arkadaşlar. Yada lufynin hiç bir arkadaşı ölmez. Lufy izin vermez. Bu adam bir daha hiç kimseyi kaybetmemek için 2 yıl eğitim aldı :)

Jinbe artık tayfada zaten, son bölüm itibariyle katıldı bile :) Hatta Carrot'un bile katıldığını söyleyebiliriz. Balıkadam ırkından Jinbe, Mink ırkından Carrot. :)

Jinbe yapı olarak Robin gibi. Tayfadaki en ciddi iki karakterden biri olacaktır.

Carrot ise sağolsun tek başına bile tayfanın aptallık oranını yükseltmeyi başarıyor :D

Ama bir şey değişmeyecek; eğer olurda Jinbe ölmez ve tayfayla yolculuk ederse; o gemide Luffy'i tokatlaya tokatlaya bi hâl olur adam. Zira daha Luffy ile 1 yada 2 kez beraber dövüşecekler, şimdiden Luffy'nin aymazlığından delirdi adam :D

Luffy bundan sonra kimsenin ölmesine izin vermez diyorsunuzda bir sahnede Teach devrimci ordusunun yerini keşfetti.Elveda Sabo diyorum yani :)

Jinbe artık tayfada zaten, son bölüm itibariyle katıldı bile :) Hatta Carrot'un bile katıldığını söyleyebiliriz. Balıkadam ırkından Jinbe, Mink ırkından Carrot. :)

Jinbe yapı olarak Robin gibi. Tayfadaki en ciddi iki karakterden biri olacaktır.

Carrot ise sağolsun tek başına bile tayfanın aptallık oranını yükseltmeyi başarıyor :D

Ama bir şey değişmeyecek; eğer olurda Jinbe ölmez ve tayfayla yolculuk ederse; o gemide Luffy'i tokatlaya tokatlaya bi hâl olur adam. Zira daha Luffy ile 1 yada 2 kez beraber dövüşecekler, şimdiden Luffy'nin aymazlığından delirdi adam :D
Tayfaya o havuç kafalının gelmesi kadar abes bşy olamaz.Bizim doktora hatunmu alıyoruz işlevli adamlar lazım artık tayfaya

Ben de Kaido'yu yendikten sonra yonkou olmasını bekliyorum şimdi daha o seviyenin adamı değil. Hem eğitimi sırf hiçbir nakamam ölmesin diye aldı. Şimdi birileri ölürse iki yıl boşa gitmiş olur.
Luffy kaidoyuda devirse bütün yonkolarıda devirse.. Yonko olmayacak öyle anılmayacak..Onun gözü kk olmakta..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık