Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Bu denizcileri her şeyi bilen olarak konumlandırarak seri okunursa bu sonuca varman doğal. Daha denizcilerin hiç biri kendilerini IM-sama dedikleri kişi tarafından yönetildiklerini bilmiyorlar. Yani bu adamların koydukları ödüle tanrı kelamı gibi bakmamak lazım, luffy gibi biri çıkar 500m ödülüyle 1milyarlık adamı devirir sonra o ana karakter diye işin içinden çıkmaya çalışırsınız. Zoro'nun ödülü şuan ne mesela :D adam büyük ihtimalle kingi alacak ve Kaido gibi bir azmana hasar verdi. Aynı şekilde sanji vs. Tabi bunlar bizim tayfa örnekleri olunca bir kenara itiliyor. Tayfayı işin içine katmazsak o zaman nasıl bir sonuç çıkıyor, kısaca anlatmam gerekirse;
Bizim tayfa dışında gelişim gösteren kimse yok hepsi aynı seviyelerinde ve ödüllerini tam yansıtıyor.
Adamın bisküviden kendisi gibi askerler yapabildiğini bilseler yeter yav gerçeğini görseler nolur kendi bedeni zaten zayıf. Yanlış hatırlamıyorsam sadece kılıçla vurmuştu Luffy'ye.

Ödül mevzusunu zaten söyledim savaş için demiyorum ben komutanları belirlemede yardımcı olur diyorum. Oda mangadan çıkıp bu 2.komutan kardeşim demek yerine ödülden bahsediyor. Yonkou sıralaması için veya yükselen karakterler için demiyorum bunu.

Bu haliyle Jack acaba gerçek yüzünü görür mü :D? Şaka bir yana zor bir dövüş sonrası Cracker alır diyorum.

Black Clover'dan Leopold'un dediği gibi "Eğer canının yanmasını istemiyorsan savaş meydanına gelme" Jack gibi Sulonglar ile savaşıp bir de üstüne onların bazılarını yenip sonrasında da yenildikten sonra tekrar ayağa kalkan biri ile Cracker arasında fark vardır bence.

Black Clover'dan Leopold'un dediği gibi "Eğer canının yanmasını istemiyorsan savaş meydanına gelme" Jack gibi Sulonglar ile savaşıp bir de üstüne onların bazılarını yenip sonrasında da yenildikten sonra tekrar ayağa kalkan biri ile Cracker arasında fark vardır bence.
jack ne zaman sulong formunda biriyle kapışıp kazandı

Cracker'in 1 tane yaptığı askeri yani zırhına 860milyon ödül konulduğunu düşünüyorsanız 10 tane yapsın ödülü 10x olsun çok mantıklı yaklaşım yalnız. Jack'in kazanacağını düşünüyorum ben.
Denizciler ve Hükümet bedenini o kukla zannediyor.Yani adamın tam gücünü görmemişler demek bu. Luffy gibi en az 600-700 Milyon ödül edecek adamı rahat yenrbiliyor. 860 ödül olması normal. Tam gücü ise 1 Milyar ederdi.

10x mantığı ise saçma 100 milyon ödüllü 11 tane adam Katayı yener demek gibi birşey.

Denizciler ve Hükümet bedenini o kukla zannediyor.Yani adamın tam gücünü görmemişler demek bu. Luffy gibi en az 600-700 Milyon ödül edecek adamı rahat yenrbiliyor. 860 ödül olması normal. Tam gücü ise 1 Milyar ederdi.

10x mantığı ise saçma 100 milyon ödüllü 11 tane adam Katayı yener demek gibi birşey.
Hükümet ödül verirken kaç kişinin tam gücünü biliyor ki?

Ama bunda özellikle belirtildi. Ödül resmine bile kuklası var.
Fark eden bir şey yok ki ama. Denizciler bakıyor, aa Luffy Lucci'yi yenmiş, ona göre tahmini bir ödül koyuyorlar. Yoksa G2 ve G3'ü bildikleri için koyulmuyor o ödül.
Veya Dof konusunda Law ile eşit ödül aldı. Olayın detayları belli değildi çünkü.

Aga adam zaten kuklasının içinde geziyor tabi kuklasının fotosunu koyacaklar adamın kendi fotosunu koysalar adam tanınmayacak ki? Sizin söylediğinize göre 10x gayet mantıklı çünkü adamın 1 kuklası 860milyon ediyor diyorsunuz. Benim dediğim şey şu denizciler adamın gücünü biliyor. Yani yaptığı kuklalardan istediği kadar yapıyor bunu bilseler yeter zaten ki Cracker'in kendisi güçlü değil. Yani Oda adamın ödülünü koyduğunda şuan bu adamın ederi bu dedi. Onu da Luffy yendi ve damı seride daha görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık