Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Kısa süreli dövüşlerde enerjisi fazla olabilir istediği kadar yapabilir fakat uzun süreli savaşlarda sınırsız diye bir şey yoktur.

Fakat mesela Jack denilen karakter Inu ve Neko ile 5 gün boyunca hiç durmadan savaşıyor. Bu noktada da Inu ve Neko günün 12 saatini değişmeli olarak dinleniyor ve öyle gelmelerine rağmen adama karşı bir sonuç alamıyorlar. Bu noktada da sadece Inu ve Neko değil tüm mink kabilesi ile de savaşıyor adam. Bunun öncesinde karıştığı olaylar da var bunu da unutmamak lazım. Yani Cracker ne kadar öyle dese de bu tip meyvelerin bir sınırı var karakterler açısından. Yani yapabilir ama ne kadar süre ile yapacak? Size göre Jack bu bisküvi askerleri kıramayacak ya da kesemeyecek bir adam mı? Bana göre kırar da keser de ben öyle düşünüyorum.

Yani bu bir nevi dayanıklılık ve enerji savaşına döner. Zoan yeteneği olan kişiyi de daha avantajlı görüyorum bu noktada.
Sıkıntı şu adam kendini yormuş olmuyor kırıntılardan geri yaptığı için.Sıfırdan yapmak ile kırıntılardan geri yapmak arasında uçurum var.Birisinde şekil veriyor.Diğerinde hem yaratıyor,hem şekil veriyor.Boundman'e geçit vermedi adam o savunmasıyla.Jack'te Boundman'in fiziksel gücünü,hızını falan görmedik.Queen'de bile görmedik.Boundman'in yaptığını Jack yapamaz yani.Ne o derece hızı ne de o fiziksel gücü ne de hakisi var.

Ha illaki sınırı yok mudur Cracker'ın bence de vardır da Jack'in stamina avantajının da çok bir anlamı olmayacak.Cracker da 1,2 güne tükenmez çünkü.Jack'in hakiler,hız konusunda da Cracker'dan epey geri bir adam olduğu gerçeği de mevcut.Cracker dümdüz koka basıp Doffy'nin yapamadığını Boundman'e yapabilen,g4ün hızına tepki gösterebilen bir adam.Jack ise basic koka bile göstermemiş,gözlem fakiri bir arkadaş.

Dof'u kmlerce uçuran tek bir kg saldırısıydı.2 kg bu adamın tek bisküvi askerini anca kırabiliyor.Jack'in cephanesinde kg gücünde bile saldırı yoktur.

Ortada denklik bile yok Craker orta zorlukla alır, Jack, Craker'in gerçek vücudunu muhtemelen ortaya çıkaramaz.

Jack alır. Cracker'in dayanıklığı Jack gibi bire bir savaşa girmese bile Jack'tan daha az. Bisküvi askerlerin gücü Jack'i yenmeye yetmez iş dayanıklılık yarışına döndüğünde Antik Zoan yemiş Jack, Crakcer gibi birine kaybetmez.

Bir şey soracam, crackerin 3 tatlı komutandan biri olduğu söylendi. Bu yc3 olayı nereden çıktı onu merak ettim. Bana kalırsa smoothieden daha iyi gösterildi. Bu YC3 referansını ilk kim ortaya koydu ? Manga da böyle bir şey bulamadım.

Cracker'in kuklası 860 Milyon ödüllü aşağı yukarı Inu-Neko seviyesine yakındır.
Jack kuklayı dahi hemen yenemez. Kukla muhtemelen çok bir zarar veremez ama Jack'in g4 kadar saldırı gücü olmadığından yenmeside zaman alır.
Cracker'in ortaya çıkmasıyla zaten dövüş 3-4 saate en fazla biter.

Kata > Cracker > G4 Luffy > Jack-Smothie > Inu-Neko >= Cracker'in kuklası

Yc2 ile Yc3 arasında genel olarak siklet farkı var gördüğüm kadarıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık