Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Elinde başka bir şey mi var tabi ödüle göre sıralayacaksın.
Tamam o zaman vs konuları açmaya gerek yok.
Kaido > BM > Shanks > Teach

500m ödüllük luffy ne hikmetse kendisinin 2 katı ödüle sahip 1 milyarlık adamı indirebiliyor ama. Tabi luffy olunca işler değişiyor değil mi ? Hadi bunları geçtim senin mantığınla hareket edeceksek yukarıda sıraladığım gibi bir şey ortaya çıkıyor. Bu vs konuları da zaten geyik sohbet olsun diye açılıyor.

Tamam o zaman vs konuları açmaya gerek yok.
Kaido > BM > Shanks > Teach

500m ödüllük luffy ne hikmetse kendisinin 2 katı ödüle sahip 1 milyarlık adamı indirebiliyor ama. Tabi luffy olunca işler değişiyor değil mi ? Hadi bunları geçtim senin mantığınla hareket edeceksek yukarıda sıraladığım gibi bir şey ortaya çıkıyor. Bu vs konuları da zaten geyik sohbet olsun diye açılıyor.
Ödüle göre yc3 demiyeceksek ne dicez aga?

Zaten yaptığın sıralama bir nevi doğru çünkü Kaido en güçlü canavar olarak geçmiyor mu? Üstelik yıllardır korsan bu adam. Teach bence Kaido'dan güçlüdür ama yeni imparator olmuş ödülü düşük ama yükseliyor aynı şekilde Luffy de öyle. Seri böyle zaten. Varsayım olarak hangisi iyi tartışması yapıyorsak ödül illaki yardımcı olacak bize.

Zaten yaptığın sıralama bir nevi doğru çünkü Kaido en güçlü canavar olarak geçmiyor mu? Üstelik yıllardır korsan bu adam. Teach bence Kaido'dan güçlüdür ama yeni imparator olmuş ödülü düşük ama yükseliyor aynı şekilde Luffy de öyle. Seri böyle zaten. Varsayım olarak hangisi iyi tartışması yapıyorsak ödül illaki yardımcı olacak bize.
Ödül yardımcı olabilir ama belirleyici değildir. Bence birkaç Yk3, birkaç yk2'den daha güçlü ve daha yetenekli. Komutan klasmanında en dandik adamlar Yk2'ler oluyor genelde. Herhalde Sanji de bu grupta yer aldığından olsa gerek :)

Cracker'in 1 tane yaptığı askeri yani zırhına 860milyon ödül konulduğunu düşünüyorsanız 10 tane yapsın ödülü 10x olsun çok mantıklı yaklaşım yalnız. Jack'in kazanacağını düşünüyorum ben.

Hani ortada fark olsa tamam diyecem. 73m ödüllük bir fark var cracker ile smoothie arasında ki cracker dediğim gibi hep kuklası ile gözükmüş olmalı ki adamın aranıyor posterinde kuklası var. Yani ortada chopper, usopp, buggy gibi troll karakterlerin ödülleri varken ödülü referans almam ben.

Hani ortada fark olsa tamam diyecem. 73m ödüllük bir fark var cracker ile smoothie arasında ki cracker dediğim gibi hep kuklası ile gözükmüş olmalı ki adamın aranıyor posterinde kuklası var. Yani ortada chopper, usopp, buggy gibi troll karakterlerin ödülleri varken ödülü referans almam ben.
Ben öyle olduğunu düşünmüyorum hükümet bunu bilerek ödülü koymuştur. Kuklası konuluyordur çünkü adam kuklasıyla geziyor zaten. Kendisini koysan nasıl tanıyacaksın? Aranıyor posterinin olayı adamın tanınması.

Ödül yardımcı olabilir ama belirleyici değildir. Bence birkaç Yk3, birkaç yk2'den daha güçlü ve daha yetenekli. Komutan klasmanında en dandik adamlar Yk2'ler oluyor genelde. Herhalde Sanji de bu grupta yer aldığından olsa gerek :)
2 ayrı yonkou komutanından bahsediyorsak tabi belirleyici değildir ama aynı tayfadan bahsediyorsak 2. komutan ile 3. komutan arasında fark olacağını düşünüyorum. Mesela Queen ve Jack arasında fark fazladır ama Smoothie ve Cracker arasında azdır veya aynı şekilde Zoro ve Sanji arasındaki fark az olur ona katılıyorum.

Ben öyle olduğunu düşünmüyorum hükümet bunu bilerek ödülü koymuştur. Kuklası konuluyordur çünkü adam kuklasıyla geziyor zaten. Kendisini koysan nasıl tanıyacaksın? Aranıyor posterinin olayı adamın tanınması.
Bu denizcileri her şeyi bilen olarak konumlandırarak seri okunursa bu sonuca varman doğal. Daha denizcilerin hiç biri kendilerini IM-sama dedikleri kişi tarafından yönetildiklerini bilmiyorlar. Yani bu adamların koydukları ödüle tanrı kelamı gibi bakmamak lazım, luffy gibi biri çıkar 500m ödülüyle 1milyarlık adamı devirir sonra o ana karakter diye işin içinden çıkmaya çalışırsınız. Zoro'nun ödülü şuan ne mesela :D adam büyük ihtimalle kingi alacak ve Kaido gibi bir azmana hasar verdi. Aynı şekilde sanji vs. Tabi bunlar bizim tayfa örnekleri olunca bir kenara itiliyor. Tayfayı işin içine katmazsak o zaman nasıl bir sonuç çıkıyor, kısaca anlatmam gerekirse;
Bizim tayfa dışında gelişim gösteren kimse yok hepsi aynı seviyelerinde ve ödüllerini tam yansıtıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık