Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz/Takip Ettiğiniz Diziler

Nasıl sen beğendin mi? Fantastik olaylar falan var mı?
Fena sayılmaz. İlk bölümcen kapsamlı bir macera vaat ediyor. Fantastik ögeler barındırıyor ancak ilk bölümden fazla göstermediler sanırım. İlerleyen bölümlerde fantastikler çoğalacaktır. İlk bölüm olduğu için ilerisine şans vererek beğendim. Tam beğenim bir kaç bölüm sonra olacaktır. Ancak tavsiye ediyor musun desen, evet ederim. Fantastik seven herkese tavsiye ederim.

İleride çıkmayacağını garanti edemeyiz. İlk bölümün gidişatına göre çıkacaktır da. Ancak anladığım kadarıyla bu dizi de tarihi bir olayı alegori edecek. Vikinglerin batıya yelken açarak büyük adayı bulması ve Saksonlarla mücadeleye girişerek adanın kuzeyini işgal etmesi, büyük duvarın örülmesi, Roma'nın gelmesi vs. Dizinin ana karakteri yeni tanrı falan diyordu, muhtemelen hristiyanlığın Roma'da kabul gördüğü ms 400lü yıllarda geçiyordur konu.
Eğer gerçek tarihi fantastik ögelerle birleştirecek bir dizi olursa çok hoşuma giderdi.

İleride çıkmayacağını garanti edemeyiz. İlk bölümün gidişatına göre çıkacaktır da. Ancak anladığım kadarıyla bu dizi de tarihi bir olayı alegori edecek. Vikinglerin batıya yelken açarak büyük adayı bulması ve Saksonlarla mücadeleye girişerek adanın kuzeyini işgal etmesi, büyük duvarın örülmesi, Roma'nın gelmesi vs. Dizinin ana karakteri yeni tanrı falan diyordu, muhtemelen hristiyanlığın Roma'da kabul gördüğü ms 400lü yıllarda geçiyordur konu.
Eğer gerçek tarihi fantastik ögelerle birleştirecek bir dizi olursa çok hoşuma giderdi.
Konu viking lerse ben izlerim.Adı neyi dizinin ?

Lost
Prison Break
The O.Z
Nip/Tuck
Smallville
Dexter
Supernatural
Mentalist
House M.D
Misfits
Fringe
Suits
Breaking Bad
Big Bang Theory
Burn Notice
Chuck
Californication
Raising Hope
Entourage
Walking Dead
Spartacus
Community
Shameless
Justified
Homeland
Hung
How I Met Your Mother
Weeds
White Collar
Sons Of Anarchy
Vampire Diaries
Game Of Thrones
Teen Wolf
Person Of Interest
Blue Mountain State
Arrow
Beauty And Beast
Elementary

Bazılarını bitirdim, bazıları güncel izliyorum, bazıları bilmem kaçıncı sezonda duruyor. Boş zamanın olmasının zararları.

Biraz araştırdım isimler üzerinden. Tahmin ettiğim gibi alegorik bir dizi ve gerçek tarihi efsanelerle yoğurarak tam da sevdiğim tarzda bir şey yapacak sanırım.
Baş karakter Rangar Lodbrock Norveç Viking tarihinden taht elde etmiş bir kahraman kraldır. Oğlu ise onun ardından neredeyse bütün İskandinav bölgesini eline alan Bjorn. Oğlunun Akdeniz'e indiği bir İtalya gezisi vardır. Dizide geçen Batıya yolculuk olayı bundan kaynaklanıyor olabilir. Konu ms 850'den sonralarını anlatıyor. Bahsettiğim isimler o dönemde yaşamış kişiler.
Konu hakkında Türkçe kaynak bulamadığım için detaylı araştıramadım.

Stargate Hayranlığı seziyorum :oleyo2:
güzel diziymiş izlenesi :D

Walking Dead - arada sıkılınca :D
Doctor Who
Game of Thronse

diğer 2 dizi yetiyorda artıyor zaten :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık