Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz/Takip Ettiğiniz Diziler

SUPERNATURAL

Karakterler:
Jensen Ackles => Dean Winchester
Jared Padalecki => Sammy Winchester
Misha Collins => Castiel

Olağanüstü bir dünyada, farklı amaçlar doğrultusunda birbirinden uzaklaşmış iki kardeşin, kayıp babalarını bulmak amacıyla tekrar bir araya gelmelerini ve bu arayış esnasında yaşadıklarını anlatan dizimiz, 2005 yılından beri bizlerle.
İçinde doğaüstü, korku, gerilim, macera, aksiyon ve mizah unsurlarının hepsini birden barındıran, uzun sezonlar boyunca devam eden hikayesinde tutarsızlık bulunmayan, özellikle korku ve doğaüstü edebiyatını düzgün ele alan ve kendi kendisiyle dalga geçmeyi başaran nadir yapımlardandır Supernatural.

[YOUTUBE]9pl61zbuf74[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]dZ9HvhteCDc[/YOUTUBE]

Bu da güzel bir MV ;
[YOUTUBE]KDhD91KBXoA[/YOUTUBE]

Adlarını sürekli duyduğum ama One Piece'den tecrübe ettiğim "beklemek ölüm gibi geliyor" düşüncem yüzünden başlayıp başlamamakta emin olmadığım diziler var.Amaç: Diziler final yapsın sonradan başlıyım izlemeye :D izleyenler varsa tavsiyede bulunabilir mi ? listem:
Breaking Bad (Yarısını falan izledim)
The Walking Dead (Aynı şekilde yarısını izleyip bıraktım bölümlerin birikmesini bekliyorum)
How I Met Your Mother (Denk geldikçe Cnbc-e'de seyrediyorum)
Dexter
Sherlock
The Big Bang Theory (Denk geldikçe Cnbc-e'de seyrediyorum)
Revolutions (Yanlış hatırlamıyorum ama adı buydu galiba elektiriğin olmadığı bi dünyayı anlatıyodu)
Bu dizileri izleyenler varsa bilgi verebilirler mi ?

Reversi

Leyla ile mecnun,İşler güçler
yabancı:supernatural,the walking dead,merlin

Arkadaşlar konu yanlış yere açıldığı için Smoker tarafından Genel sohbet bölümüne taşınmış paylaşımlar burdan devam edecek.

Türk olarak İşler Güçler,Leyla ile Mecnun,Kuzey Güney,Behzat Ç.
Yabancılardan Supernatural,Prison Break,HIMYM,Big Bang Theory,Dexter,House MD.,Spartacus,Game of Thrones,Docter Who.

Bu hafta Breaking Bad'e başladım çok iyi tavsiye ederim. Onun dışında Dexter, Prison Break, Burn Notice, Merlin, How I met your mother, Big Bang Theory, two half and a half men bunlar önerebilceğim dizilerdir. Özellikle Breaking Bad

Snoopy

L&M
İşler Güçler
Supernatural
How I Meet Your Mother
Supernatural
Arrow
Spartacus
Dexter,Game of Thrones(tabi şu an ara verdiler)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık