Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz/Takip Ettiğiniz Diziler

Adlarını sürekli duyduğum ama One Piece'den tecrübe ettiğim "beklemek ölüm gibi geliyor" düşüncem yüzünden başlayıp başlamamakta emin olmadığım diziler var.Amaç: Diziler final yapsın sonradan başlıyım izlemeye :D izleyenler varsa tavsiyede bulunabilir mi ? listem:
Breaking Bad (Yarısını falan izledim)
The Walking Dead (Aynı şekilde yarısını izleyip bıraktım bölümlerin birikmesini bekliyorum)
How I Met Your Mother (Denk geldikçe Cnbc-e'de seyrediyorum)
Dexter
Sherlock
The Big Bang Theory (Denk geldikçe Cnbc-e'de seyrediyorum)
Revolutions (Yanlış hatırlamıyorum ama adı buydu galiba elektiriğin olmadığı bi dünyayı anlatıyodu)
Bu dizileri izleyenler varsa bilgi verebilirler mi ?
Konu taşınınca güme gitti tekrar sorayım: Bu dizilerle ilgili bilgi verirmisiniz ?
Bide oraya eklemeyi unuttuğum dizilerde var :
Doctor Who (sadece son doktorun olduğu bölümleri izlemeyi düşünüyorum ilk izlediğim yabancı dizi)
House MD

Bunları seyreden arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Iron Man

Konu taşınınca güme gitti bu dizilerle ilgili bilgi verirmisiniz ?
Bide oraya eklemeyi unuttuğum dizilerde var :
Doctor Who (sadece son doktorun olduğu bölümleri izlemeyi düşünüyorum ilk izlediğim yabancı dizi)
House MD

Bunları seyreden arkadaşlardan yardım bekliyorum.
2 3 mesajlık isyanından sonra, bari ben kendimce cevap vereyim dedim. :D
The Big Bang Theory: Kesinlikle hiç düşünmeden hemen başla derim. Çok seveceğin ve güleceğin bir dizi.
Doctor Who: İlk doktorun olduğu bölümleri izle, sonra zaten kendin diğer doktorun olduğu bölümleri izlemek istemiyeceksin.
The Walking Dead: İlk sezondan sonra devamını izlemedim. Ama yakında izlemeyi düşünüyorum, o yüzden pek diyebileceğim bir şey yok.
How I Met Your Mother: Rastgeldikçe izlediğim ama bazı bölümler haricinde izlemessen hiçbirşey kaybetmeyeceğin gereksiz bulduğum bir seri. Two and a Half Man ondan çok daha iyi.
Dexter: Rastgeldikçe izlediğim bölümlerden çıkardığım sonuç bana hiç hitap etmeyen saçma bir dizi.
Sherlock: Bir bölümünü izlemiştim ve çok beğenmiştim yakında onada başlamayı düşünüyorum.
Revolution: Konusunun saçmalığı bir yana, dizideki saçmalıklar insanı 5 dk. da kapatmaya sevk eder.

Saol hocam ona da isyan demeyelim de arada taşınınca iyi niyetli üyelerimizin belki konuyu tam görememiş olduğunu düşünüp tekrar sormak diyelim :D

Türk Dizisi birazını izledim Karadayı güzel gibi.

Uzman olduğum alana gelirsek yabancı kısma yani :)

Heroes: Çok güzel fantastik bir dizi zevk alırsınız izlerken.

Fringe: Bilim kurgu adına piyasadaki en iyi dizi diyebilirim ne yazık ki yakında final yaptı ve güzel bitirdi bence.

Lost: Bilim kurgu fantastik hepsi bir arada ayrıca merak duygusunu zirvede tutan bir dizi finalini saymazsak çok iyi bir dizi.

Supernatural: Fantastik dizi adına bir numaramdır laf ettirmem :D

Legend of the Seeker: Eragorn'u izleyenler varsa o tarz bir şey zevkli ama yarıda bitiriyorlar.

Chuck: Bilim kurgu mu desen ne desem bilemedim ama ilk 3 sezon nefes almadan izlersiniz :D

Kyle XY : Hayatımda izlediğim en güzel dizilerden biriydi beyin ve beyin gücü üzerine.

The Vampires Diaries: Vampir falan diye başladıydım da ergen dizisi gibi oldu izleyemedim canım sıkılıyordu izlerken :D

Doctor Who: Çok bir numarası yok grafik açısından ama insanın ufkunu açıyor bir de eğlenceli ama dediğim gibi grafiklerden pek bişi beklemeyin.

Merlin: İdare eder bir dizi yine grafikleri sıkıntılı bu ingiliz dizileri böyle oluyor ya grafikleri kötü.

Prison Break: İlk 3 sezonu mükemmel. Soluksuz uyumadan bile izleyebilirsiniz ama son sezonu öylesine çekmişler sıkıcı aynı zamanda bir yerde okumuştum bir filmden çalıntıymış şu son sezon.

Game of Thrones: Mükemmel. Harika. Sürükleyici. Olağanüstü. Başka sıfat kaldı mı? :D

The Walking Dead: İlk sezonu çok iyi gidiyor kısa biraz ama beğenmeyen olacağını sanmam. 2. sezon durağanlaşıyor her şey bu yüzden bırakanlar olabilir. Ama 3. sezon yine bomba gibi :D

How I met your Mother: Güzel bir dizi tabiki espriler belaltı çalışıyor genelde ama güzel yani.

Being Human: Çok güzel bir dizi ama sakın İngiliz versiyonunu izlemeyin nefret edebilirsiniz amerikan versiyonunu izleyin.

Dün Tv'de denk geldim Game Of Thronse'a. İlk başta normal bir İngiliz dizisi gibi zannettim ama sanırım doğa üstü olaylarda var.
ejderhalardan falan bahsediyorlardı. Birde hamile bir kadından siyah dumanımsı bir yaratık doğuyordu.
Bu tür olaylar çok var mı bu dizide?
Olay adından anlayacağın gibi taht kavgaları genelde avrupa orta çağı gibi bir ortam var birkaç tane de mistik öge var tavsiye ederim güzel dizi imdb puanı da 9 du yanlış hatırlamıyorsam

Haberi yayınlandığından beri beklediğim Vikingler dizisinin ilk bölümü bu gün yayınlandı. İlk bölüm için pek sığ olsa da ilerisi için umut vaat ediyor. Umarım çok sevdiğim İskandinav mitolojisinden beni soğutmadan güzel bir dizi çekerler.
Takip edecek olan ya da ilk bölümü izleyen var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık