Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Resident Evil: Retribution

Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar.
Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo'dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo'ya götüren bir yolculukta bulur. Alice'in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı."
Aynı adlı video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi 5.bölümüyle dönüyor..

Evet bundan önceki film neydi ki bu film bir cacık etsin değil mi ? :D hatırlıyorum diğer filmin saçmalığı hakkında konu bile açmıştım :oleyo2:
ama 4+5 düşünürsek ortalama 1 film çıkar ama Zombilerin sıvamışlar ama idare eder :D

hardsalih

Resident Evil: Retribution

Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar.
Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo'dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo'ya götüren bir yolculukta bulur. Alice'in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı."
Aynı adlı video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi 5.bölümüyle dönüyor..

Evet bundan önceki film neydi ki bu film bir cacık etsin değil mi ? :D hatırlıyorum diğer filmin saçmalığı hakkında konu bile açmıştım :oleyo2:
ama 4+5 düşünürsek ortalama 1 film çıkar ama Zombilerin sıvamışlar ama idare eder :D

Sonuna kadar katılıyorum.İlk 3 film şahane idi ama 4 ve 5'inci filmde sıvayacak yer bile bulamamışlar.Seriye saygıdan son iki filmi izlememe kararı aldım.

Stranger than Fiction

On yıl süren zahmetli bir çalışmadan sonra, romancı Karen Eiffel, en iyi kitabını tamamlamak üzeredir. Önündeki tek sorun, ana karakteri Harold Crick’i nasıl öldüreceğini bulmaktır. Yazar, Harold Crick’in gerçekte yaşadığını ve sözcükleri yazdığı anda olayları yaşadığını bilmemektedir. Şaşkına dönen Harold, yazarın aklındakileri duyup romanın (ve kendi) sonunu değiştirmesi gerektiğini anlar.

Fena değil. orijinal bi film olmuş. Özellikle yazarın yazdığı sonu beğenmeme rağmen filmin böyle bitmesine baya sevindim. Tavsiye edebilirim.

Halo 4: Forward Unto Dawn

2525’de insanoğlu uzayda kolonileşmeye başlamıştır. Bir grup askeri öğrenci insan isyancılara karşı savaşmak için eğitilmektedir. Bu öğrencilerden biri olan Thomas Laskey’in bir asker olarak yeteneklerinden ve savaşla ilgili görüşlerinden şüphe eder. Kendisiyle bir iç mücadele yaşarken, gezegen bilinmeyen bir uzaylı ırkı tarafından istila edilir. Saldırı esnasında sendeleyen Laskey ve ekip arkadaşları efsanevi SPARTAN-II süper askerlerinden biri olan John-117 tarafından kurtarılıyor. John, Laskey’e bir asker olarak sahip olduğu potansiyeli gerçekleştirmesini ve bir lider olarak insanlığın şimdiye kadar hiç karşılaşmadığı kadar tehlikeli olan bir düşmana karşı savaşmasını sağlamak zorundadır.

Halo serisinin filimi devamı gelicek gibi :)

The Man with the Iron Fists

Feodal düzenin hüküm sürdüğü Çin’de küçük bir köyde bir demirci ustası kendisini bir anda hem hayatını hem de köydekileri korumak zorunda olduğu zorlu bir sınavda bulur.
Dövüş sanatlarının bolca kullanıldığı filmin kadrosunda RZA, Russell Crowe, Lucy Liu, Pam Grier ve profesyonel eski dövüşçülerden Dave Batista yer alıyor. Filmin başrolünün yanı sıra yönetmenliğini ve senaristliğini de üstlenen ünlü rap yıldızı RZA'nın kamera arkasına geçtiği ilk uzun metrajlı sinema filmi.

Bu RZA mıdır nedir odun gibi adam arkadaş film boyunca surat ifadesi değişmedi adamın :D

Looper

Joe infaz memuru gibi çalışan, öldürülecek adamın ayağına gelmesini bekleyen bir tetikçidir. Görevi gelecekten gönderilen kişileri öldürmektir. Bir gün öldürülmek için karşısına gönderilen kendisidir...

The Hobbit: An Unexpected Journey

Tolkien'in, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncül kitabı olarak da görülen Hobbit'ten, üçlemenin yönetmeni Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanan üç filmlik Hobbit macerasının ilk bölümü olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk/The Hobbit: An Unexpected Journey ile bu sefer Bilbo Baggins'in gençliğine gidiyoruz.
Bilbo huzurlu Hobbit toprakları olan The Shire'da yaşarken bir gün büyücü Gandalf aniden ortaya çıkar ve baş kahramanımız Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik maceracı bir grupta buluverir. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığı’nı geri almak için çıktıkları bu yolculukta çirkin Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler ve Büyücülerle dolu yollardan geçeceklerdir...

güzel flimdi ama beklentinizi çok yüksek tutmayın çizgi film gibiydi

Switch

Sophie, işsiz bir moda tasarımcısıdır ve arkadaşının yardımıyla bir görüşmeye gider. Umduğu sonucu alamayan Sophie, switch.com adlı bir site ismi öğrenir. İnsanların evlerini değiş tokuş yaptıkları bu siteden biriyle anlaşır ve evlerini değiş tokuş ederler. Kısa süre sonra eve gelen polisler onu göz altına alır. Fakat bunun nedenini anlayamaz ve gerçeği kanıtlamak için elinde hiç bir kozu yoktur.

Filmde her şey belliydi. Çok olaylı olduğu için sıkmıyo ama merak edilcek hiç bir şey de olmuyo. Sonu da belli zaten. Bana tavsiye edenler çok beğenmiş ama o kadar beğenmesemde izlemeyin demem.:bilmem:

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

19yy.'da Avrupa'yı neredeyse vampirlerin işgali altındadır. Abraham'ın ailesi vatanlarından yeni dünya topraklarına vampirin zulmünden kaçarak gelmiştir. Fakat kısa sürede Abraham buradada ailesini vampirler yüzünden kaybedecektir. İntikam yemini eden Abraham büyük oynar ve Amerika topraklarına başkan seçilir. 11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi arasında çıkan İç Savaş, vampirler ve insanlar arasındaki geçen iktidar mücadelesine dönüşecektir. Lincoln, vampirlerin kökünü kurutmaya kararlıdır...
İç Savaş'ın en önemli ikonlarından biri olan eski ABD başkanını çok farklı bir rolde izleyeceğimiz proje, klasik konulara getirdiği farklı yaklaşımlarla ünlü kazanan yazar Seth Grahame-Smith'in aynı isimli romanından uyarlandı. Daha önce Jane Austen'in kült kitabı Gurur ve Önyargı'sına zombileri ekleyen Grahame-Smith, Lincoln'ü ise bir vampir avcısı olarak ele aldı.

en son abraham lincoln vampire hunter izledim reklamini yapmama gerek yok cünkü izlememeniz gereken bir film o kadar kolpa ki . ama sırf merak ettigim icin izledim.tavsiye etmem

Identity

''Merdivenden çıkarken,
Orada olmayan biriyle karşılaştım.
Bugün de orada değildi.
Keşke, keşke gitseydi dedim…''

Şiddetli bir fırtına, birbirine yabancı ve sırlarla dolu on insanı, asabi bir gece müdürünün idaresindeki ıssız bir motelde bir araya getirir. İçlerinde bir limuzin şoförü, bir tele kız, bir katili nakleden bir polis, 80'li yılların bir televizyon yıldızı, yeni evli bir çift ve kriz içinde olan bir aile bulunmaktadır. Sığınacak bir yer bulmanın getirdiği rahatlama, yolcuların teker teker ölmeye başlamasıyla yerini korkuya bırakır. Çok geçmeden, yaşamak istiyorlarsa, kendilerini biraraya getiren sırrı çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacaklardır.

Bence : Psikoloji-gerilim-gizem isteyenler kesin izlemeli
ilk izlememde favori 10 filmim arasına girdi diyebilirim :)
sonu da ayrı güzeldi belirtmeden geçemedim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık