Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

The Good, the Bad and the Ugly

Tuco (çirkin), üzerine ödül konulmuş bir kanun kaçağıdır. Keskin nişancı Blondie (iyi) adlı kovboyla işbirliği yaparak kasabaları dolaşmaktadırlar. Tuco'yu kanun adamlarına teslim eden Blondie, ödülü alıp Tuco'yu asılmaktan son anda kurtarmaktadır. Bir kasabada işlerin ters gitmesi üzerine ortaklıkları bozulur. Melekgöz (kötü) lakaplı Sentenza ise Bill Carson adında büyük miktarda altını ele geçirmiş eski bir askerin izini sürmektedir. Tuco'nun çölde Blondie'yi öldürmek üzere olduğu bir anda Bill Carson'la karşılaşmaları tüm planları değiştirir. Carson, altınları İç Savaş'ın hareketli olduğu bir cephede mezarlığa saklamıştır. Ancak Tuco mezarlığın yerini, Blondie ise mezarın adını öğrenebilmiştir. Mecburen işbirliğine tekrar dönen ikili altınları aramaya koyulur. Sonunda üçünün yolu altınların olduğu yerde birleşir.

IMDb puanını hak ediyor mu bilmem ama western sevenlerin izlemesi gereken güzel bir film.

The Waterboy

Bataklıklarla kaplı Louisiana'da otoriter annesi Helen 'Mama' Boucher (Bates) ile birlikte kapalı bir hayat sürdüren Bobby'nin (Sandler) dış dünyayla tek bağlantısı, kolej takımının öğrencilerine idmanlarda su taşıma işidir. Öğrenciler dâhil herkesin alay konusu olan Bobby'nin tekdüze hayatı, Amerikan futboluna olan büyük hevesini keşfeden antrenör sayesinde aniden değişir.

The Hangover Part II

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha), Stu’nun düğünü için Tayland’a giderler. Las Vegas’taki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonra Stu işini şansa bırakmayıp sakin bir düğün öncesi kahvaltısı yapmayı tercih eder. Ancak her zaman herşey planlandığı gibi gitmeyebilir... Vegas’ta olan Vegas’ta kalabilir ama Bangkok’ta olanlar hayal bile edilemez.

İlk film kadar büyük bir beklentim yoktu ilk filmin yarısı kadar bile gülsem yeterdi, gülmek için izledim açıkçası ve yeterli geldi diyebilirim. Kıyaslama yapmadan izlenirse idare eder bir film, eğlencelik çerezlik. Senaryoyu biraz farklılaştırsalardı daha güzel olabilirdi ama senaristler tutmuş yapısını bozup riske girmek istememişler sanırım.

Mystic River

Boston'un varoşlarından East Buckingham'da büyüyen Jimmy Markum, Dave Boyle ve Sean Devine işçi semtlerinde yaşayan erkek çocukların çoğunlukla yaptığı gibi günlerini sokak beysbolu oynayarak geçirirler. Semtte fazlaca bir olay olmaz. Ama bu durum, Dave’in sonsuza dek hepsinin hayatını değiştirecek bir olaya dahil olmaya zorlanmasıyla son bulur. Yirmibeş yıl sonra üç arkadaş kendilerini tekrar yaşamlarını değiştirecek bir olayla karşı karşıya bulurlar: Jimmy'nin 19 yaşındaki kızı öldürülmüştür. Artık polis olan Sean bu davaya atanır ve ortağı ile birlikte görünüşte hiçbir anlamı olmayan bu cinayeti çözmekle görevlendirilir. Ayrıca, Jimmy'den de hep bir adım önde olmak zorundadır, çünkü öfke ve intikam ateşiyle yanan Jimmy kızının katilini bulmaya kararlıdır.

Oyunculuklar şahane, harika bir dram, üstüne üstlük Clint Eastwood gibi taptığım biri tarafından çekilmiş. 10/100.

Bedazzled

Elliot çok yakışıklı ve çekici olmasına rağmen bir o kadar da saf bir kişiliğe sahiptir. Alison'ı etkileyebilmek için herşeyi yapacağını söyler ve bunun ardından Elliot çok güzel bir kadınla tanışır. Ancak kadının amacı Elliot’ın ruhuna sahip olmaktır. Elliot’a 7 dilek hakkı verir. 7 dileğini de diledikten sonra ruhunu alacağına dair anlaşırlar ve komik olaylar silsilesi de bu vesileyle başlar.

Bedazzled

Elliot çok yakışıklı ve çekici olmasına rağmen bir o kadar da saf bir kişiliğe sahiptir. Alison'ı etkileyebilmek için herşeyi yapacağını söyler ve bunun ardından Elliot çok güzel bir kadınla tanışır. Ancak kadının amacı Elliot’ın ruhuna sahip olmaktır. Elliot’a 7 dilek hakkı verir. 7 dileğini de diledikten sonra ruhunu alacağına dair anlaşırlar ve komik olaylar silsilesi de bu vesileyle başlar.

bu filmi televizyonda izlemiştim gerçekten harika ve komik bir film sadece ismini hatırlayamıyordum sağolasın şimdi indiricem :D

bu filmi televizyonda izlemiştim gerçekten harika ve komik bir film sadece ismini hatırlayamıyordum sağolasın şimdi indiricem :D
Ne yapalım, yeni çıkan filmlerden hayır yok. Ben de eski filmlerimi tekrardan izliyorum :D Sanırım eskiden yapılan gerçek filmleri gerçekten özlüyorum. Ayrıca bir şey değil daha bu tip film çoooook bende :D İzledikçe eklerim buraya artık.

Contagion

Hava ve solunum yoluyla rahatlıkla geçen ve insanları birkaç gündür içinde öldüren, ölümcül bir virüs salgın şeklinde yayılmaktadır. Dünya çapında uzmanlardan oluşan medikal bir ekip, hem salgına çare bulmaya çalışır hem de insanlarda virüsten daha da hızlı yayılan panik halini kontrol altına almaya çalışırlar. İnsanlar şimdi hem canlarını kurtarmaya çalışırken hem de dağılmanın eşiğine gelen toplumsal hayata tutunma mücadelesi verirler.

Tenacious D in The Pick of Destiny

JB, büyük bir rock yıldızı olma hayaliyle evini terkeder. Aradan geçen yıllardan sonra bir gün KG'a rastlar. JB'ye hava atmak için yalan söyleyen KG'ın dümeni ortaya çıkınca, ikilinin aslında birbirlerine ne kadar ihtiyaç duyduğu ortaya çıkar. Kendilerine bir şarkı yazmak isterken, geçmişteki başarılı rock gruplarının aynı penayı kullandığını fark ederler. Küçük bir araştırma sonucu bunun Kader'in Pena'sı olduğunu öğrenirler ve onu bulunduğu yerden çalıp, mükemmel şarkıyı yazmaya karar verirler.

Rock müzik seven herkesin izlemesini tavsiye ederim. Oldukça komik bir film ve asla sıkmıyor. Jack Black, estirmiş.

How High

İki ahbap çavuş, kullandıkları bir tür uyuşturucu sayesinde zekalarını geçici olarak yükseltmeyi başarırlar. Bu otun etkisindeyken gösterdikleri performans sonucu Harvard üniversitesine kapak atarlar. Ancak uyuşturucunun etkileri yok olduğunda yine geri zekalı hallerine geri dönerler. Bu ikili harvard'da kalabilmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık