Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Roman Holiday'e bayılırım. Çok sağlam film gerçekten. Gacıya hepimiz hastayız zaten xd

Ben de fena izleyici sayılmam da, benim mesajımla hareket etme. Asıl üstat @Millennium Wizard 'dır. Bizim onla tanışıklığımız da çok eskiye gider zaten, eski mangatürk forumundan, belki nerden baksan 10 yıldır tanışıyoruzdur. Sağolsun her zaman iyi yönlendirdi beni, iyi abilik yaptı. Emeği var üstümde xd
Bende 7 yıldır buralardayım valla onun da sinemasever biri olduğunu biliyorum bana tavsiyeleri olmuştu boş çıkarmadı :D
Eski filmler sanki hep aşk üzerine mi ne?

Hollywood mantalitesi para getirmek üzerine kurulduğu için, para getiren film iyidir mantığıyla çekiliyor yani. Herşeyin parametresini hesaplıyor adamlar bu sebeple. Örneğin diyorlar şunda cinayet yaptık olmadı, şunda aşka odaklandık o tuttu falan gibisinden. Aşk parametresi benim de izlediğim hemen hemen tüm eski hollywood filmlerinde var belli bir oranda. Roman Holiday gibi pure aşk odaklı film çok yok ama bi düşününce şimdi. Roman Holiday'de de zaten
dedektiflik
falan filan mevzuları vardı asıl yanlış hatırlamıyorsam.
Hukuk filmleri var o dönemlerden, aşk içermeyen bir tarz arıyorsan. Çifte tazminat, nürnberg duruşmaları falan sağlam filmlerdir.
Yok sadece merak ettim bana öyle geldiği için. Sadece western filmlerine karşı çok önyargım var yoksa aşk filmleri severim. Önce Audrey hepburn filmlerini devircem zaten :D

Kabuktaki Hayalet (1995)

MyAnimeList 8.3, IMDB ise 8 vermiş. Çok daha yüksek puanları hak ediyor.

Sc*rl*tt J*h*nss*n'lu Hollywood filminde de eli emeği geçen bir kişinin bile iki yakası bir araya gelmesin. Bu filmi yapacaklarına 2 saat boyunca yapıma sövdükleri bir video yayınlasalar daha az hakaret etmiş olurlardı.

The Half of It

Film epey keyifli vakit geçirten bir film. Zaten kasabada geçen, basit hikayeleri olan, film bitince yüzünüzde tebessüm bıraktıran filmlere karşı zaafım vardır. Bu film de aynen böyle. Ne yapsam bilmiyorum, canım sıkkın diyorsanız açın izleyin.

Breakfast at Tiffany

Pek beğenmedim. 5/10 derim. Filme girerken kahvaltı sahnesi beklemeyin çünkü yok :D

The Big Lebowski

Filmin konusu ilk başta çok hoşuma gitti ama beğenmedim ben. Diyaloglar ve karakterler komikti ama herşey keşmekeşti resmen :D
İnternetten biraz yorum baktım beğenen çok beğenmiş beğenmeyenlerde zaman kaybı demiş. Değişik bir film.

Leon the Professional

Çok popüler olmuş filmi en sonunda izledim bende. İzlemesi en kolay filmlerdendir herhalde. Bazı şeyler gerçeklikten uzak geldi ama iyi filmdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık