Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Aşk,bilim kurgu

Boş vaktiniz varsa izleyin pişman olmazsınız
--

3-5 tane mal boş kalmış hadi film çekelim demiş puan bile verilmez buna

Edge of Tomorrow tamamen Groundhog Day filminden apartmadır. Fakat Groundhog Day daha tutarlıdır. Çünkü adamımız normal şekilde uyusa bile, yine aynı güne uyanır. EOT'da ise kadın karakter adamımızı seri şekilde öldürür. Fakat bunu yaparken gücü kaybetme ihtimali hiç aklına gelmez. Ayrıca ekstra bir dandikliği de filmin sonlarına doğru yapar. Sinek ısırdığında adamı öldüren erkek fatmamız, Omega'nın yeri tespit edildikten sonra adamımızı öldürmez. Çatışmaya girmeyi tercih eder ve sonuç olarak adamımız gücünü kaybeder. Resmen kel alaka.

The Time Traveler's Wife

Henry DeTamble, Chicago’daki bir kütüphanede Clare Abshire ile tanıştığında aslında Henry’nin bir zaman yolcusu olduğunu anlarlar. Clare, bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibidir. Henry henüz yeterince zamanı dolaşmadığı için durumun farkında değildir. Henry, genç kadına aşık olur. Farklı zamanlarına yaptığı yolculuklarından birinde gelecekteki eşi Clare’in 6 yaşındaki hali ile tanışmıştır. Ressam Clare, yılların ardından yeniden karşılaştıklarında onunla evlenir. İlk zamanlarda kocasının ansızın ortadan kaybolmaları ile baş edebileceğini sanırken yalnızlık hissi ile sınanacaktır aşka dair. Film Audrey Niffenegger’ın romanından uyarlanmıştır.

İzlediğim filmler hakkında yorum yazmayı pek beceremem beğendim diyebilirim. 8.2/10 diyorum :)

Telefonda olduğundan dolayı resim koymadım kusura bakmayın

The Time Traveler's Wife

Henry DeTamble, Chicago’daki bir kütüphanede Clare Abshire ile tanıştığında aslında Henry’nin bir zaman yolcusu olduğunu anlarlar. Clare, bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibidir. Henry henüz yeterince zamanı dolaşmadığı için durumun farkında değildir. Henry, genç kadına aşık olur. Farklı zamanlarına yaptığı yolculuklarından birinde gelecekteki eşi Clare’in 6 yaşındaki hali ile tanışmıştır. Ressam Clare, yılların ardından yeniden karşılaştıklarında onunla evlenir. İlk zamanlarda kocasının ansızın ortadan kaybolmaları ile baş edebileceğini sanırken yalnızlık hissi ile sınanacaktır aşka dair. Film Audrey Niffenegger’ın romanından uyarlanmıştır.

İzlediğim filmler hakkında yorum yazmayı pek beceremem beğendim diyebilirim. 8.2/10 diyorum :)

Telefonda olduğundan dolayı resim koymadım kusura bakmayın
The Notebook'tan beridir gıcığım var bu kadına nedense. Ayrıca 8.2 hassas ölçmüşsün :)

John Dies at the End - 2012

Konusu:
Beden dışı deneyime neden olan bir uyuşturucu. Sokaktaki adıyla Soya sosu. Kullanıcılar zaman ve boyutlar arasında sürüklenmektedir. Ama geri gelenler artık insan değillerdir. Aniden sessiz bir dünya dışı istila başlar. İnsanoğlunun bir kahramana ihtiyacı vardır. Kahraman yerine bu iş üniversiteden atılan John ile David’e düşer. Bu ikili insanoğlunu kurtarabilecek midir?
Yorum:
Hayatımda izlediğim en acayip film konu nedir ne dönüyor ne oluyor hiç bir şey anlamadım ama baya eğlenceliydi :D
10/8
Trailer:
[YOUTUBE]IfJp417dyig[/YOUTUBE]
Lucy - 2014

Konusu:
Tayvan'ın başkenti Taipei'nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler tarafından yönetilirken en aktif ticaret, uyuşturucu ağı üzerinden yürütülür. Eğlenmeyi seven, sıradan bir genç kadın olan Lucy, birkaç gece beraber takıldığı Richard yüzünden kendisini bir anda en azılı uyuşturucu şebekelerinin birinin içine düşmüş bulur. Vücudunun içine kurye olması için yerleştirilen yeni bir tür sentetik uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy'nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca mucizevi bir durumla yüzleşir. Lucy'in damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır! Artık akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın beyinin tüm algı kapılarını sonuna kadar açacaktır...
Ünlü Fransız sinemacı Luc Besson'un senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde Scarlett Johansson bulunuyor.
Yorum:
Avrat daş gibi izleyin :D
10/8
Şaka bir yana hiç bir şey anlamadım belki ondan pek hoşuma gitmedi :(
Trailer:
[YOUTUBE]RnKVv8Lp_xU[/YOUTUBE]

Yerdeki yıldızlar. Her çocuk özeldir diye de geçiyo ismi. Baya baya güzel filmdi az öce bitirdim :D Aamir Khan ın oynadığı bütün filmler mi güzel olur :D

"12 Angry Men" izledim en son. Tek bir odada geçmesine rağmen izlemesi zevkliydi. 1950'li Amerika'sının sosyolojik yapısını gayet iyi bir biçimde gösteriyor.

"12 Angry Men" izledim en son. Tek bir odada geçmesine rağmen 1950'li Amerika'sının sosyolojik yapısını gösteriyor.
Çok iyiydi gerçekten tek bir odada geçen filmleri çok seven bir millet olmamıza rağmen burun kıvıran çok şu filme ona acıyorum.

X-men gelmişini geçmişini adlı filmi izledim geçen mal mal öldürdükleri elemanların hatrına konuya reset atmışlar finalde orası güzeldi buradan sonra orjinal serisinin hakkını veren filmler görürüz umarım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık