Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Zoro, Oden'den başka kimsenin kontrol edemediği kılıcı kontrol eder. Yamato ben Oden'im ama Yamato da derler der. :)

Yinede oyum Yamato'ya... :utangac:
O kılıcı kınlardan en az 3'ü kontrol edebilir bence. Adamların silahlanmalarını son 5 bölümde gördük. Asıl soru zoro, yamato gibi sopayla slash atabilir, miydi olmalı bence. ;)

Kid>Law>Drake>Zoro>Jinbe>Yamato=Ashura=Denjiro=Inu=Neko>Sanji

İlk yarısı hakkında biraz daha netim ama diğerleri belirsiz
Drake uçan altılıdan,Yamato uçan altılılardan güçlü gibi.

Keza Denjiro,Ashura gibi adamlar uçan altılılardan bariz güçlü.

Law için de şuan da yıkımcı seviyesi demek zor,senin koyduğun yere göre o seviyede olması gerekir.

Jinbe okey gibi.

Kid potansiyelli en güçlü olabilir.

Yani yaptığın sıralama belki wano sonunda olabilir ama şu anda imkansız.

Neko Inu neden Sulongsuz sonuçta onlara ait bir güç bu ve Yc3 seviyesi bir adamı çöp gibi kenara attılar. Inu ve Neko bir kere Yc2 seviyesi var. Ashura Doji arkadaşların dediği gibi Odenden kan almış ve daha da güçlendiğini söylemiş bir karakter o da net komutan ayarı. X Drake konusunda bir çok kişi es geçti ama bir komutan eksilse onun yerine aramızdan kim geçerdi sorusuna Black Marianın "o sen olurdun değil mi ?" Diye bir sorusu var. X Drake bence 3. Komutan eden birisi olarak çıkacak. Tabi şuanlık varsayım. Law dediğim gibi güç konusunda Underrated. Meyvesi zaman isteyen bir meyve Amiral ve Savaş Lordu ile aynı anda uğraşırken Köprüdeki dönen savaşa hiç enerjisi kalmıyor. Dressrosada Sanji'den çok daha başarılı performans gösterdi bu zayıf düşmüş haliyle. Artı Gamm Knife bir çok adama ters gelebilecek bir saldırı Law çok ters rakip. 3 komutan etmesede 4. Komutan rahat eder. Jimbei 3. Komutan ayarı geliyor bana. Zoro ve Sanji'yi Jimbei'den güçlü görmediğim için. Sanji 5/4 Komutan, Zoro 3/4 komutandır bana göre. Denjiro için pek bir argğmanım yok bir şey gösterdiği söylenemez ama Kinemon Kawamatsu ile bundan için canavar demişti 3/4 komutan ayarı çıksa sırıtmaz. Eustass Kid, Fatihin hakisi, 3 İmparator ile çakışması ve Luffy'den üstün ödülüyle hyplandı. Beklenti üzerine kendisini 2. Komutan ayarı düşünüyorum tabi bu da bir varsayım sadece. Yani Buradaki karakterlerin hemen hemen hepsi birbirine yakın canavarlar. Kid ve Sulong Inu Neko 3 ve 4 gibi duruyor ittifakta
Xdrake geçerdi demedi Black Maria. Who's Who'ya sordu onu kelime oyunu yaparak.

Ashura tek başına Oden'den kan almadı. Ayrıca bunlar 20 sene önce Oden'in en iyi adamı kim olacak diye yarışırken liderleri Kinemon olmuş. Eskiden en güçlüsü büyük ihtimal Kin idi.

Xdrake geçerdi demedi Black Maria. Who's Who'ya sordu onu kelime oyunu yaparak.

Ashura tek başına Oden'den kan almadı. Ayrıca bunlar 20 sene önce Oden'in en iyi adamı kim olacak diye yarışırken liderleri Kinemon olmuş. Eskiden en güçlüsü büyük ihtimal Kin idi.
Ben mi kaçırdım Ashuranın yanında çok über bir adam mı vardı ? Ben Drake "Hayır, İlgilenmiyorum." Deyince Black Mariaya cevap verdi sanmış olabilirim

O kılıcı kınlardan en az 3'ü kontrol edebilir bence. Adamların silahlanmalarını son 5 bölümde gördük. Asıl soru zoro, yamato gibi sopayla slash atabilir, miydi olmalı bence. ;)
Kaido dedi; Oden kadar güçlü değilsiniz diye. Hitetsu'nun lafı malum ve Kınların lideri Kin ben bile alma diyordu. Enma'yı Oden gibi daha çok özel insanların kontrol edeceği benim için kesin gibi bir şey.

Yamato öğretirse atar. ;) atamaz mı @Aiden ;)

Drake uçan altılıdan,Yamato uçan altılılardan güçlü gibi.

Keza Denjiro,Ashura gibi adamlar uçan altılılardan bariz güçlü.

Law için de şuan da yıkımcı seviyesi demek zor,senin koyduğun yere göre o seviyede olması gerekir.

Jinbe okey gibi.

Kid potansiyelli en güçlü olabilir.

Yani yaptığın sıralama belki wano sonunda olabilir.Şu anda imkansız.
Ama Sasak, Who's Who ve Drake ayrı bence diğer üçünden. Page One Sanji'nin normal tekmesinden dahi az çok etkileniyordu ama Who's Who Sasaki filan Sanji'nin potansiyel rakibi.

Ashura ve Denjiro içinde yeterli veri yok. Jack'i yardı ama Jack tank karakter zaten. Neko da yer çarptı ama dövüştüler 5 gün. Onların daha fazla dövüşmesi ve Kaido yerine diğerleriyle bir dövüşünü görmek gerek.

Law bence o seviyeye gelmiştir. Sonuçta Law'ı biz görmedik Dof'tan sonra ama Law nasıl geliştiğini görmemiz gerekecek kadar önemli bir karakter değil. Birden çıkar bu seviyeye geldim der. Sadece counter shock ve gamma knife bile yıkımcılara baya hasar verebilir. O fırsatı yakalayabilecek güce hıza erişmiştir tahminim.

Kid bence de en güçlü. Anlatımı öyle. Diğerlerini geçiyorum da Yamato Luffy'ye yanında savaşmak istiyorum diyor Kid sen değil ben indireceğim Kaido'yu diyor. Vizyonuyla döver Kid.

Kaido dedi; Oden kadar güçlü değilsiniz diye. Hitetsu'nun lafı malum ve Kınların lideri Kin ben bile alma diyordu. Enma'yı Oden gibi daha çok özel insanların kontrol edeceği benim için kesin gibi bir şey.

Yamato öğretirse atar. ;) atamaz mı @Aiden ;)
Zoro'ya da tebrikler, wano sonu amiralsin demeyecek herhalde. Ayrıca kinemon kesinlikle kınların en güçlüsü değil. 940 lı bölümlerin birinde ashura eskiden eşittik ama şu an senden güçlüyüz diyordu. Yani hakisi yeten herkes kullanabilir bence.

Yamato zoro'ya öğretmeyi bırak, enma benim hakkım diye elinden almaması için dua etmek lazım. :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık