Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

Sen elini meksika biberine daldır. Kökten çözüm. Suyla Abdest aldıktan sonra biber sosuyla tekrar tazele. Tırnak yiyen çok kişiye bıraktırdım da.. manyak gibi etini yiyen arkadaşta hiçbir gelişme yok. En iyisi caydırıcı şeyler uygulamak. Kendi iradenle düzelmiyor çünkü bu seviyedeyse
Büyük ihtimal bizim aileyi durduramazsın. 50 yaşındaki babamı özellikle. Gerçi onunki çığrından çıktı ama...

Sen önce kendini çöz sonra başkalarına geçersin
Benimkini salla.. istesem bırakırım zaten şuandan itibaren bıraktım. Ben her içtiğimde karın ağrısı çektiğim için asitli içecek içmeyi bıraktım, kafaya koydum mu başarabiliyorum. Ama arkadaşın ki bırakması biraz daha zor bir nokta. Yardımcı olmak gerekiyor.

Saatlerce video çekip saatlerce editleyip sonra da onları siliyorum. İçimde aşırı bir youtuber olma isteği var ve bunu bastıramıyorum. Bu nasıl bir itiraf diyebilirsiniz ama ben o videolar için 5-6 saatimi filan boş yere harcıyorum?
Gece evde ses olmuyor diye gece bir video çekmiştim Kendi kendime saat 3'te 1 buçuk saat One Piece konuşup silmiştim .d
Ama ben cidden One Piece kanalı açmak istiyorum.
Yardım ederim ikinize de. Hem utanç kısmını aşmak hem de doğru SEO kullanımı konusunda. Editörlük de yaparım ama o iş kolay iş değil. Başlarda olmasa da bir noktadan sonra maaşlı çalışan olurum :D

Ooo aklımda tutucam bunu
Ben de One Piece ile alâkalı YouTube kanalı açmak isterdim ama asla para olarak yeterli gelecek bir iş olmayacak. En azından Türkçe içerik üretirsen adam akıllı para gelmez. Yani böyle bir fikrin varsa bunu göz önünde bulundur.
@Yamato sen biraz daha geniş yelpazede bir kanal istiyorsan daha çok kazanabilirsin. Hem kız olduğun için gerçekten 1-0 önde başlamış olursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık