Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Jack diyen ya da Jack zorlar diyen görmek artık komik değil bildiğin üzücü :D

Jack an itibarı ile Perospero'dan falan bir tık güçlü birisi, Who's ile arasında çok ciddi fersah fersah bir level farkı dahi yok :D :D

Akainu'nun yaralı halinde tüm WB Kumandanlarını + Croco + Jinbei önüne katıp kovalayabildiği, Magellan'ın bile bunun bir ufak versiyonunu Impel Down'da yapabildiği seride Jack gibi 3-4 tane olsa Fujitora'yı sıkıntıya sokar mı emin değilim.

En zayıf YC3 ile Amiral arasında (en zayıfı çıksa dahi) ciddi bir fark elbette olur.

Ki ben Fujitora'yı biraz zayıf görüyorum. MF'deki üç amiralden biri söz konusu olsa yanına king ile Queen'i de verin de en azından adına "dövüş" diyebilelim derdim :D
Yok öyle birşey yahu trollere aldanma.Madem 3-4 tane farketmiyor Kuzan mf savaşında 2 saat jozu ile niye cebelleşiyor az mantık.Yenip yenmeme meselesine girmiyorum açık bekliyor ki indireyim diye jozu gibi birini.Bunlar da bahsediyor 3 tane Jack valla şaka gibi. :D Jack ve Jozu gibi adamlar arasında dağlar falan yok.

2 saat mi ? Savaş 2 saat değil dostum bir kere. Kuzan ilk açıkta tek atmıyor mu zaten ? Kendi örneğin ile kendini baltalayan da gene sensin. Ayrıca Jozu YC3 belki ama Jack ile aralarında dağlar var.

Var var.
2 saati gerçek saat olarak kullanmadım mecaz olarak. :) Jozu’nun bu adamı baya baya tuttuğu gösterildi.Kalp teklemesi olmasa daha da tutacaktı zaten.Üstelik Kuzan İssho’dan güçlü olarak görülen birisi.2 Jack ile dövüşebilir ama 3 yada 4 tanesiyle birden dövüşüp ayakta kalması mangaya göre söz konusu değil.Oda bile 2 vs 1 adil değil diyen biriyken üstelik.Sence Oda 4 vs 1 için ne düşünüyordur tahmin et.Ki ayrıca dandik devrimci komutanları 4 vs 2 yapıp 2 amiral yaralamışlar.Jack o komutanların hepsinden güçlüdür.Tek başına Sabo da o kadar fark yaratamaz.

Jackin bu kadar pompalanma sebebi dofu kaçırmak için fuji ve sengokunun olduğu gemiye bodoslama dalması. Sonucunu veya kavgayı görmemiştik ama bu gemiye dalıyorsa vardır bu herifte bir şeyler diye düşünmüştük.

Boş teneke çok ses çıkarmış sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık