Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki bu Jack neden Fuji ile Sengoku'nun olduğu gemiye bunlar benim kim olduğumu zannediyor diyor ?

Queen ile King'in yanında bile korkan Jack bu xd

Güç ayrı konu ancak hikayeye Jack gibi giriş yapan başka bir karakter olmadı. Varsa söyleyin, böyle güçlü dehşet saçıp fütursuzca saldıran bir karakter.

Op evreninin en karanlık günlerini Minklere yaşattı bu adam. Bu yüzden Jack'i severim.

Peki bu Jack neden Fuji ile Sengoku'nun olduğu gemiye bunlar benim kim olduğumu zannediyor diyor ?

Queen ile King'in yanında bile korkan Jack bu xd
Aynı şekilde queen de gitti büyük konuşup big mom’a daldı. Sonra korkudan ağlamaya başladı. Kaidoyla dövüştükleri yerde bile bahane arıyordu uzaklaşmak için.

Kaido delileri bulup almış yanına. Ulti de öyleydi. Queen nasıl big mom’dan dayak yedikten sonra korkmaya başladıysa jack de king ve queen’den dayak yemiştir önce. O dayağı yiyene kadar büyük konuşuyorlar.

Jack çöp meyve yemenin kurbanı olmuş. Fiziksel dövüşe girseler şansı olur. Ama meteor>>>fil olduğu için şansı yok.

Fuji’ye karşı o tayfadan kimsenin şansı yok. Soylarını kurutan güce sahip.
Meteordan kim ölmüş yahu, Jack en fazla elindeki orakla slash atıp keser meteoru. Fujinin Kaido ekibinden alacaği bir komutan yok bana kalirsa. Queen 2 lazer atsa göremez, güneş mi parlıyor derken delik deşik olur. :)

Aynı şekilde queen de gitti büyük konuşup big mom’a daldı. Sonra korkudan ağlamaya başladı. Kaidoyla dövüştükleri yerde bile bahane arıyordu uzaklaşmak için.

Kaido delileri bulup almış yanına. Ulti de öyleydi. Queen nasıl big mom’dan dayak yedikten sonra korkmaya başladıysa jack de king ve queen’den dayak yemiştir önce. O dayağı yiyene kadar büyük konuşuyorlar.
Tabikii cahillikte,ama bir milyon ödüllü bir adamın bazı şeyleri bilmesi lazım.

Fuji ile Sengoku'nun kendisinin hortumunu,arka tarafına monte edeceğini mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık