Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho, Savaş Lordları'na Meydan Okuyor

Hangi shichide düşer?

• 1.Raunt yenilir.

• 2.Raunt yenilir.

• 3.Raunt yenilir.

• 4.Raunt yenilir.

• 5.Raunt yenilir.

• 6.Raunt yenilir.

• 7.Raunt yenilir.

• 8.Raunt yenilir.

• Hepsini yener.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Tamam teke tek de ben Fuji'nin Dofu alıcağını zaten söylüyorum. Ama öyle çok basit alamaz. Ki Dof tüm bu olaylar bittikden sonra bide Fuji yi almak için plan yapıyor. Öyle aralarında uçuk bir fark olsa zaten Dof hiç planda yapmazdı akıllı bir adam Dof.
Plan falan önemli değil de. Sonuçta karakterler düşündüklerini planladıklarını yapamayabiliyor.
Tayfasıyla indirirdi zaten Dof Fuji'yi öyle 1 vs 1 çıkmasına gerek yok.

Bana göre Mihawkın maksimumu Isho. Tabi daha düşük ihtimali de var. Maksimuma göre Mihawkta takılır. Ama Dofu daha başlara alalım tabiki.
Ben hem daha genç olması hem de h.haki mevzusunda dolayı 2yden sonra ilk üç shinchibukai olarak Ayıboğan><Mihawk>Hancock düşünüyorum. Tabi Hancockun da iyi bi gelişim gösterdiğini varsayarak.

Kuma'ya gelene kadar pek zorlanacağını düşünmüyorum Fuji'nin. En zorlayıcı rakip Crocodile olur muhtemelen.

Crocodile; zaman atlaması sonrası epey güçlenmiştir. Jinbei ayarı bekliyorum kendisini. Hatta daha iyi çıkarsa hiç şaşırmam.

Jinbei; çok uzun bir süre dayanamaz bence bir amiral karşısında.

Moria; Jinbei'nin tek attığı biri. Iki yıl sonrasında büyük beklentilerim yok açıkçası. Miyadını doldurmuş bir karakter benim açımdan. Juji rahat götürür.

Law; Mingo karşısında varlık gösterememesi beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Beklediğimi alamadım. Bu yüzden Fujitora karşısında hiç varlık gösteremez diyorum. Kör adaletin gözü Law'ı Maw'ı görmez :flaugh: Yerin dibine gömer yerçekimiyle. Shambles'lar vs. hiç işe yaramaz. Mingo gibi bir kenb. Haki fakiri bile katakullelerle yedi bu saldırıları. Fujitora'ya bız gelir tırıs gider.

Kuma; bu adam gerçekten güçlü biri ve çok kullanışlı bir yeteneği var. Özellikle çok hızlı yer değiştirmesi İshou gibi birini bile sıkıntıya sokabilir. Bu vs. Pek kolay geçmez Fuji baba az-biraz yorulur.

Mihawk; konuyu açan arkadaşımız Mihawk'ı 7. Sıraya koymuş ama daha iyi olmuş. Fujitora 7. Sırada nanayı yedi demektir bu :) Fuji'nin gidip gidebileceği yol bu kadar olurdu bence.

Edit: Hancock'u unutsam da büyük bir eksiklik olduğunu düşünmüyorum. Kuma kadar tehlikeli biri değil. Amiral zorlanmaz fazla.

Son düzenleme:
Croco, logia ve 2 sene sonra sahalara tekrar döndü. Mf de zaten iadeyi itibar yapılmıştı. Fuji için zor bir rakip olur ve baya bir yıpranır.
Law kendisi hem çok zeki hemde oda içinde çok güçlü. Hemen yenilmeyeceği gibi çok fazla soruna yol açar ama bir şekilde kaybeder.
Hancock'a kadar sonra fazla zarara uğramadan gelse bile H. haki sahibi birisi var karşısında. Amozon lily hakinin vatanı diyebiliriz.kraliçe de bu konuda master çıkarsa şaşırmam. Aokiji'ye sinirlenen ve dalmayı düşünen bir Hancock var ortada. Es geçilen 2 shichiden biri, diğeri Mihawk. Amiral etmez ama güçlü olduğunu tahmin ediyorum. Fuji Hancock'u geçmeyi başarsa bile güçten fazlaca düşecektir. Kuma ise kapanışı yapar. Meyvesi sayesinde yorulmuş ve hasar almış Fuji'yi zor da olsa indirmeyi başarır.

Mihawk ile Dofy de okey oynarlar.:S

Ben seni Hancock sever biri olarak biliyordum, gücü de amirale yakındır diyen sen değil misin
Hard Hancock fanıyım doğru. Amiral gücündedir demedim Aokiji'yi yener diyorum. Ki hala da iddia ediyorum fakat Aokiji'yi yenmesi demek amiral gücünde olduğu anlamına gelmez. gücünden etkilenirsen, şehvet duygularına sahip biriysen yenmez imkansız. Mesela akainu toz duman eder Hancock'u, keza Kizaru, Fuji, Garp'da öyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık