Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho, Savaş Lordları'na Meydan Okuyor

Hangi shichide düşer?

• 1.Raunt yenilir.

• 2.Raunt yenilir.

• 3.Raunt yenilir.

• 4.Raunt yenilir.

• 5.Raunt yenilir.

• 6.Raunt yenilir.

• 7.Raunt yenilir.

• 8.Raunt yenilir.

• Hepsini yener.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Gravity

Mangada geçmediği surece benim icin onemsiz demiş siz mangayi inkar ediyor diyorsunuz. :/ Film mangaya ne kadar bağlı orasi beni ilgilendirmiyor. Sadece söylediği şeyi biraz carpitiyorsunuz.
Mangada açıklanmasına gerek yok. Tüm herşey webble işaret ediyor.

Lawıda geçtikten sonra bitik olacağı için Hancock affetmez gömer.
Dofu lawı geçince bitkin miydi? Değildi. Fuji de en fazla bu kadar bitkin olur. Ki lawın fizik gücü yerçekiminden kurtulmaya da yetmez. Ayrıca yerçekimi altındayken de room açamıyor.

Alınan yaralar ve yorgunluk devam edecek diyor. O zaman, eğer Hancock Dof'a yakın güçteyse Hancock'a yenilir değilse Kuma'da işi biter diyorum.

Bu kişileri sırayla tek tek yener,üstüne Greenbull u götürür,hızını alamaz Kizaruya dalar onuda halleder,en sonunda Akainuya saldırır çok zorlansada kazanır,denizcleri kendi başına yönetir.

Bu kişileri sırayla tek tek yener,üstüne Greenbull u götürür,hızını alamaz Kizaruya dalar onuda halleder,en sonunda Akainuya saldırır çok zorlansada kazanır,denizcleri kendi başına yönetir.
Oradan da Garp, Sengoku ve Kong a da el atar çok zorlanarak onlarıda harcar :ehe: Yeni kk miz Fuji :S

Fuji Croco'da kalır. Adamda B.Haki yok la, neyle alacak Croco'yu. :)

Bu Doftioner'lar ne uyanık ya, tam şark kurnazı adamlar. Dof'u Mihawk'ın ardına koymuş ki ona ulaşamadan düşsün de insanlarda Dof>Amiral algısı oluşsun.
Az çakal değilsiniz ha. :(
He he Mihawk Doftan güçlü, avutun kendinizi Mihawk fanları. :)

Konuda B.Haki kullanabildiği yazmıyor, varsa bile B.Hakisiz kapışacak yani. :)

Şeytan meyvesi kullanıcısı ve henüz meyvesinin adını bilmiyoruz. Meyvesinin özelliklerini kullanarak meteor yağdırma, yer çekimi oluşturma ve gemileri havada taşıma gibi güçlere sahip olduğu gösterildi. Kılıç kullanmaktadır. İyi bir k.hakiye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kendisi 2 yıl sonra zorunlu yasa ile denizci amirali olmuştur. Shichi sistemini kaldırmayı düşünmektedir. Kendine münhasır bir adalet anlayışı vardır.
Mangada geçmediği surece benim icin onemsiz demiş siz mangayi inkar ediyor diyorsunuz. :/ Film mangaya ne kadar bağlı orasi beni ilgilendirmiyor. Sadece söylediği şeyi biraz carpitiyorsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık