Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho, Savaş Lordları'na Meydan Okuyor

Hangi shichide düşer?

• 1.Raunt yenilir.

• 2.Raunt yenilir.

• 3.Raunt yenilir.

• 4.Raunt yenilir.

• 5.Raunt yenilir.

• 6.Raunt yenilir.

• 7.Raunt yenilir.

• 8.Raunt yenilir.

• Hepsini yener.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Weevil da dahil hiç bir Shichibukai bir Amirale kafa tutamaz. Shichibukai olmanın mantığına ters bir olay. Sen bir korsan olarak hükümetin çatısı altına girip, barınmak istiyorsun, sonra hükümetin en büyük savaş gücü olan Amiralleri yenebileceğin konuşuluyor ? Mantıksız.

Weevil da dahil hiç bir Shichibukai bir Amirale kafa tutamaz. Shichibukai olmanın mantığına ters bir olay. Sen bir korsan olarak hükümetin çatısı altına girip, barınmak istiyorsun, sonra hükümetin en büyük savaş gücü olan Amiralleri yenebileceğin konuşuluyor ? Mantıksız.
Ama hepsiyle dövüşüp aldığı hasarlar birikecek. Fiziki olarak çok über bir dayanıklılığı olmadığı her halinden belli zaten bu adamın.

Nasıl kafa tutamaz yav kafa tutamıyor ama ondan kol alabiliyor çok ilginç. Dof gibi bir adam onu yenebileceğini düşünüyor bence yenemez ama çok rahat aşık atabilir boş konuşacak bir adam değil.

Nasıl kafa tutamaz yav kafa tutamıyor ama ondan kol alabiliyor çok ilginç. Dof gibi bir adam onu yenebileceğini düşünüyor bence yenemez ama çok rahat aşık atabilir boş konuşacak bir adam değil.
Weevil'ın amiral kolu aldığını ben kabul etmediğim için benim açımdan sıkıntı yok. Non-canon yani filler gözüyle bakıyorum ben filmde olan herşeyle ilgili, mangada açıklanmadığı sürece de benim için böyledir.

Mihawkla dofun yeri olmamis.
ilk ikiyi zorlanmadan gecer. Jinbei ufaktan oyalar, law ugrastirir. Hancock zorlar, kumada kaybeder.

normalde hepsini yener sıraylan issho bence. ama yinede düşünmüyor degilim, kuma denk getirip, ucururmu 3 gün 3 gece diye ? malum adam kör :p

ha birde en sona mihawkı koymalıydın. weevilin tam gücünü görene kadar muhtemelen diyorum bakın, bence en güclü shicibukai o ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık