Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İssho & Kuzan vs. Donquixote Doflamingo & Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    174
Amiral demiyor amiraller diyor ona dikkat et.Koramiral yollamayacağına göre ya garanti olsun diye 2 amiral gönderecekler yada marco gibi yanına bir koramiral verip durduracaklar.Adam beyazsakalın kırıp jozunun kıramadığı amiralle kapışan adamın çıkamadığı buzdan çıkıyor ve sen kefeleri ayırıyorsun gülünç biraz.Smoker'ı kısa sürede öldürme şansı kalmadığından saldırmadı bunları daha önce çok tartıştık ama nafile ne desem Dofa aşağılayarak bakılacağı için düzgün algılanmayacak.
Dof'un aşalandığı yok sadece Dof fanları ilah ettiği için millet karakterden soğudu. Sizler soğuttunuz yani. Ki ben zamanında Dof'u savunurdum bile ta ki soğutulana kadar. Bi arkadaşın da dediği gibi Wb Jr. olsa Amiral alabilir derdim fakat Dof alamaz.

Bende öyle düşünürdüm fakat ayıboğan işi değiştirdi biraz. Shic arasında tek zaten. Kizarunun bunu ciddi ciddi övüşü, Wb gençliğine benzetmesi, amiralden kol alması bunlar dikkate alınması gereken veriler.
O adamda aşırı hantal durmuyor mu sence? Fazla bir şey beklemiyorum ondan, Doffy ayarında çıkar muhtemelen.

O adamda aşırı hantal durmuyor mu sence? Fazla bir şey beklemiyorum ondan, Doffy ayarında çıkar muhtemelen.
Hantal ama tuttu mu inleten bi dövüş tarzı varmış gibi duruyor. Yani dediğin gibi bende yavaş olduğunu düşünüyorum. Fakat kafama takılan Kizaru demişti ya, aynı Wb'nin gençliği gibi fiziksel gücü var. Bu doğruysa eğer korkunç bi gücü vardır zaten. Bir de OP gibi serilerde saf salak karakterler hep aşırı güçlü oluyor bu da safın önde gideni.

Kuzanın duruşu dofi için yeter zaten.

Mihawk kılıcını daha iyi kullanabilir ama fujinin meyvesini felan da sayarsak

Kuzan ve fuji alır diyorum

Dof zaten Kuzan'ı günlerce tutar. Mihawk vasıfsızı alsın yeter. Tersi olursa Dof ve Fuji kapışırsa, köre yazık olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık