Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İssho & Kuzan vs. Donquixote Doflamingo & Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    174
Tam Amirallere hakaret niteliğinde bi konu diyordum konuyu açan kişiyi görünce şaşırmadım. Dediğim gibi amirallerin Dof ile aynı kefeye konulması bile Amirallere hakarettir.
O zaman mangaka amirallere hakaret ediyor böyle düşünebilirsin. :) İster inan ister inanma mangaka amirallerle aynı kefeye koyuyor.2 amiralle karşılaştırıp birinde saldırıya uğratıp diğerinde saldırtıyor.Amiraller gönderin diye geçiyor bu adamın mangasında.O yüzden ne olarak algılarsan algıla sonuçta mangayı değiştiremezsin.

Sırf senin istediğin şekilde yorum yapılınca güzel, yapılmayinca da amiral hayranları(hadi sizin tabirle amiral sevici) geldi oluyor. Gülüyorum böyle yorumlara ya, devam edin siz. :D

Şimdi bak bir karakteri överler bu adam diğerlerinden güçlü derler anlarım.Ancak sırf unvan yüzünden körü körüne bir grubu alıp gereksizce yüceltmeye kalkıştıkları zaman bunu anlayamam.Yonko aldıran mı ararsın sağ kol ezdiren mi yorumlar garipleşiyor kişisellikten çıkmaya başlıyor.Bunu yapanlar imparator grubuna bu kadar hayran değiller ama.Mom çıkınca beğenmeyip Akainu alır diyorlar.Yonko grubunu bu şekilde abartmıyorlar. :) O yüzden bu belli bir gruba duyulan hayranlığın etkisidir güçlü olduklarından değil unvan cafcaflı olduğu için hayranlar.Gösteriş kısmından dolayı da gücü abartıyorlar oluyor sana amiral sevicilik.Mangaka bunu yapmaz ama yarın buggye benzer içi boş biri amiral olsa ve gücünü çok az gösterse onu da yere göğe sığdıramazlar.Bunlar hep makam etkisi işte ye kürküm ye misali. :)

Şimdiye kadar fark etmemiştim ama bu konuda anladım ki amiraller çok abartılıyor forumda.Tamam güçlüler ama o kadar da değil.Zorlanarak Mihawk-Dof alır belki dof ölür.Kuzan Dof'u yenene dek Mihawk Fuji'yi yener.Kuzan'ın 2v1 şansı yok.Alan saldırıları ya da ıvır zıvır saldırıların işleyeceği bir adam yok karşılarında.

@Millennium Wizard

İşine gelince lafı o kadar güzel çarpıtıyosun ki. Birincisi Amiral yollamıcaktı kimi yolluyacaktı? Tashigi mi? Tabiki de amiral gidicek. Edd War savaşında Roger'ı paketlemek için de Amiral gidiyor(Sengoku) çapı daha küçük Dof'u almak için de Amiral yolluyorlar(Fujitora). İkincisi Dof ile Kuzan arasında olan olay tek taraflı. Dof saldıramadı farkındaysan, tıpa yemedi, öldürcem arkadaşını derken tıpış tıpış geri vites yaptı. Burdan nasıl amiral ile aynı kefeye koydun onu anlamadım.

@Millennium Wizard

İşine gelince lafı o kadar güzel çarpıtıyosun ki. Birincisi Amiral yollamıcaktı kimi yolluyacaktı? Tashigi mi? Tabiki de amiral gidicek. Edd War savaşında Roger'ı paketlemek için de Amiral gidiyor(Sengoku) çapı daha küçük Dof'u almak için de Amiral yolluyorlar(Fujitora). İkincisi Dof ile Kuzan arasında olan olay tek taraflı. Dof saldıramadı farkındaysan, tıpa yemedi, öldürcem arkadaşını derken tıpış tıpış geri vites yaptı. Burdan nasıl amiral ile aynı kefeye koydun onu anlamadım.
Amiral demiyor amiraller diyor ona dikkat et.Koramiral yollamayacağına göre ya garanti olsun diye 2 amiral gönderecekler yada marco gibi yanına bir koramiral verip durduracaklar.Adam beyazsakalın kırıp jozunun kıramadığı amiralle kapışan adamın çıkamadığı buzdan çıkıyor ve sen kefeleri ayırıyorsun gülünç biraz.Smoker'ı kısa sürede öldürme şansı kalmadığından saldırmadı bunları daha önce çok tartıştık ama nafile ne desem Dofa aşağılayarak bakılacağı için düzgün algılanmayacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık