Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Umarım bitip gider en kısa sürede. bu haliyle 10dk izleyip anında sıkılıp kapatıyorum. İlk sezon bölüm üstüne bölüm izleniyordu.

Hepsinden önce olabilir ama bu konunun artık iyice suyunun çıktığı bir dönemde yayınlanması doğal olarak itiyor insanları. Artık bir tane bile multiverse göresim kalmadı mesela benim. Rick and Morty bile artık bayacak gibi yeni sezonda.
Çoklu evren olayı karakterleri değersizleştiriyor. Aynı karakterden birden fazla olunca ölümleri bile duygusuz.

Immortal'dan devam. Umarım çizgi romana göre daha fazla göz önünde olur. Adam her senaryoda iyi.

Bıyık reis sonunda ortaya çıktı. Boş vaktinde sinekleri yönetir olmuş. Allena da üzüldüm adamı bitkiye çevirdiler. Dönüşü muhteşem olur umarım

İlk sezon kadar dolu değil ikinci sezon. Acil vites yükseltmesi lazım. Bu sezon da bittikten sonra iki buçuk yıl bekleyeceksek işimiz var. Normalde hybrid ırklar daha güçlü olurken bu Mark şabanının loserlık seviyesi canımı feci sıkıyor. Kardeş babanın genlerinin çeyreğini falan mı aldın nedir yani olayın senin

İlk sezon kadar dolu değil ikinci sezon. Acil vites yükseltmesi lazım. Bu sezon da bittikten sonra iki buçuk yıl bekleyeceksek işimiz var. Normalde hybrid ırklar daha güçlü olurken bu Mark şabanının loserlık seviyesi canımı feci sıkıyor. Kardeş babanın genlerinin çeyreğini falan mı aldın nedir yani olayın senin
Yaşlandıkça güçleniyorlar. Yaşına göre güçlü bile Mark, eğitim bile almadı çocuk.

Bir de Viltrumiteve hybrid arasında fark yok. Viltrumite genleri çok abskın ve saf olduğu için diğer ırkların genlerini baskılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık