Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Ne gibi dayatma var diyorum ben de işte? Siyahi olması üzerinden ne dayatabilirler? Amerika'da geçen bir dizide Siyahi olması doğallığına ne zarar verdi?
Genel konuşuyorum, niye büyük resmi görmüyorsun :of:

Ana var yiğid doğurur ana var mark doğurur işte kekem.....
Mark yiğit adam, biraz ergen ama gayet delikanlı bir çocuk. ''Çabuk büyü, çabuk yetiş tez oğlum''daki oğul Mark işte.

Luffy şu D hikayesini öğrense hemen devrim yapmaya kalkar, düzeni yıkacağım falan. Mark öyle değil işte, dünyanın yanında durdu. Ben tanımam Viltrum falan dedi.
Luffy hiçbir zaman böyle bir motivasyonla hareket etmedi la. Hakaret etme:of:
Hayranı olduğu, olmaya çalıştığı kişiye karşı mücadele ediyor. Bundan öte bir gelişim mi var?
Hangi motivasyonla yapıyor bunu peki:d Veya olaylarım gelişimine ve karakterindeki eklemlere bakıldığında girdi ve çıktı ne kadar alakalı?

Bir karakter orijinal eserde nasıl tasarlanmışsa o şekilde yedirirsin yapacağın işe, yediremiyorsan da farklı bir karakter ekler hikayeyi onun üzerinden işlersin. Politik çıkarlar uğruna karakteri değiştirmezsin. Değiştiriyorsan sana kafam girsin samimiyetsiz yapımcı kardeşim. Gerçi kenar mahalle kezbanının üzerine bu kadar konuşmaya değmez. İlk bölümün sonundaki sahnede Rengar da olsaydı ne olurdu onları falan konuşun daha iyi anasını satayım.

Luffy hiçbir zaman böyle bir motivasyonla hareket etmedi la. Hakaret etme:of:

Hangi motivasyonla yapıyor bunu peki:d Veya olaylarım gelişimine ve karakterindeki eklemlere bakıldığında girdi ve çıktı ne kadar alakalı?
İşte hikaye sonunda öğrenir, öğrenince de der biz D. gelmişiz, atalarım için savaşayım diye denizcilere falan dalar. Bir Mark etmeyecek bizim oğlan. :(

İşte hikaye sonunda öğrenir, öğrenince de der biz D. gelmişiz, atalarım için savaşayım diye denizcilere falan dalar. Bir Mark etmeyecek bizim oğlan. :(
Ya gerçekten bak samimiyetine güvenerek soruyorum. Luffy'nin böyle bir motivasyonla hareket edeceğini düşünüyor musun? Hani Oda yapar gibi değil. Dürüstçe <3

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık