Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
MF'yi gömmemin sebebi WB vs Akainu dışında adam akıllı bir savaş görmedik nerdeyse
Dostum çünkü Oda, iş büyük savaşa geldi mi çakozluyor. Wano'da MF'dekinden 10 kat daha fazla eşleşme gördük . Gerek birebir gerek takım vs takım. Bunların %90'ı off-panel idi :D Bu MF'ye özgü bişi değil. Ark büyürse, kalifiyeli eleman kadrosu büyürse, oda küçülüyor. Yeni gelecek olan savaş arkında bu dediklerimi hatırlarsınız :D

Mesela Croco-boy'un herkese atar yapmasını görmesek retcon olmaz bence.
Sadece onunla yırtsak olurdu da sadece onla bitmiyor ki hocam.. Aaah ah...

Murata gibi savaşları bu kadar resmeden bir mangaka daha görmedim ben.
Ya zaten çizerliği okutturuyor. Yoksa ben hikayede ve tasvir de iyi bir iş çıkaramadığını düşünüyorum. En azından ONE'ın hikayesine yaptığı eklemeler anlamında. Beğendiğim tek eklemesi Shiryu olabilir.

Neyse OPM'yi burada konuşmayalım Off-topic olacak.

Fujitora bence çok gömülüyor. İleride parlayacaktır adamın gücü çok tehlikeli.
O seviyeye yeni güçlenenleri koydum. Fujitora Enelle aynı kaderi yaşadı. Karşısında başkası olsa şu an en güçlü Amiral olarak anılırdı raging tiger saldırısı ile. Luffy patlamaz da Zoro bile tek yerdi o saldırı sonucu.

Bence bu sorunun cevabını verirken; denjiro,ashura ve sulong iki mink reisi nin olduğu 9 kişi karşısında (ki bunlardan en az 4-5 tanesi yonkou komutanı seviyesi) amirallerin ne yapabileceği.

Hani şöyle düşünün 3-4 tane cracker belkide üstü seviyesi adam ve 2-3 tane oven seviyesi adam karşısında hiç bir amiral ayakta kalabilir mi?

Bu tarz bir savaştan doğru düzgün hasar almadan çıkan bir kaido varken. Amiral yonkou denk demek mantıklı mı ?

Bence bu sorunun cevabını verirken; denjiro,ashura ve sulong iki mink reisi nin olduğu 9 kişi karşısında (ki bunlardan en az 4-5 tanesi yonkou komutanı seviyesi) amirallerin ne yapabileceği.

Hani şöyle düşünün 3-4 tane cracker belkide üstü seviyesi adam ve 2-3 tane oven seviyesi adam karşısında hiç bir amiral ayakta kalabilir mi?

Bu tarz bir savaştan doğru düzgün hasar almadan çıkan bir kaido varken. Amiral yonkou denk demek mantıklı mı ?
Yılın sadece 12 günü Mink Reisler komutan gücünde olabiliyorlar. Artık Kaido'nun şansı mı desek, şansızlığımı bilemiyorum :D

Bazı Amiraller (Akainu) Yonkoularla denk. Diğerleride yakın seviyededir. WB o kadar ağır yenildi ki, BM ve Kaido bir olup Marineford bassa, o tayfalarına rağmen yine kazanamazlardı. :(

Yılın sadece 12 günü Mink Reisler komutan gücünde olabiliyorlar. Artık Kaido'nun şansı mı desek, şansızlığımı bilemiyorum :D

Bazı Amiraller (Akainu) Yonkoularla denk. Diğerleride yakın seviyededir. WB o kadar ağır yenildi ki, BM ve Kaido bir olup Marineford bassa, o tayfalarına rağmen yine kazanamazlardı. :(
Öyle yada böyle sulong formlarına denk geldi kaido o ayrı mevzu, ama denk gelipte 9 tane sinden 4-5 tanesi yonko komutanı swviyesi yada yakını olan adama karşı doğru düzgün yara bile almadı nerdeyse kanka.
Amirallerden hiç birinin yonko seviyesi olduğunu düşünmüyorum. Akainu hariç çünkü amiral değil filo amirali. (Ki ben akainunun zorlasada yinede kaido bm ve shanks ı alamayacagını düşünüyorum.) şuanki amiralleri baz aldığımdada hiç birinin 2 tane jozu karşısında bile kazanacagını düşünmüyorum ki bir tanesi kan aldı amiralden. (1-1 de alır amiraller o ayrı) ama 3 jozu + 3-4 tane peros a karşı tek başına 1 amiral değil 2 amiral bile olsa kazanamaz.
Malum devrimcilerin 4 konutanı + sabo yla savaşan 2 amiral ve diğer denizciler(arık kaç tane varsa) olmasına rağmen fuji falan bandaj içindeydi. Ki devrimci komutanları ödüllerinden yola çıakrak anca uçan altılı yada oven ayarı falan(ödül gösterge değil ama devrimciler direk dünya hükümetine karşı oldukları için daha tehlikeli o yüzden ödülleri normal davranış ve güçlerinden fazla olmalı mantıgıyla diyorum)
Sözün özü 9 kın aynı anda iki amirale saldırsa kazanma şansı olabilir az veya çok bu tartışılır ama kaidoya saldırdılar ve kadio dalga geçti resmen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık