Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Anketi görünce hafif bir gülümsedim, Teach'in tek meyveli olduğu farkedince ise bastım kahkahayı. Amiraller alır. Amiraller tarafından 2 kişi çıkarsak anca kurtarır.
Yonkouların kazanabilmesi için tek meyveli teachin 1 amiral alması yada yaşlı Wb'nin 2 amiral alması gerekiyor ki o bile kurtarmayabilir Amirallerin meyveleri böyle savaşlar için çok iyi.

WB vs Garp | Wb hasta oldugundan dolayı Garp alır gibi ama diğerlerine yardım edecek hali kalmaz.
Kaidou vs Aokiji + Sengoku | Kaidou alır,kendisi de pert olur.Belki de hakkı rahmetine kavuşur.
Shanks vs Akainu | Shanks alır.(Haki seviyesi en yüksek karakter gibi görüküyo)
Big Mom vs Kizaru | BM alır.
Teach vs Fujitora + Ryokugyu | Teach ölümüne savaşırsa 1 tanesini düşürür bence.Düşürememe şansı da var ama en azından ağır yaralayacağı kesin.

Geriye kalanlar;
Shanks,BM ve Fujitora(ya da Ryokugyu)

Iki yonkou yaralı da olsa kimseye yenilmezler ki bunu Wano da gördük.10 dakikada sepet ederler Fujitora ya da Ryokugyu'yu.
Yanlışın var sengoku savaşmaz sengoku fikir adamı oturup sağdan yok soldan vur gibisinden taktik verir:oleyo2::oleyo2:

Dayanıklılık konusunda wb zirvede bence yorum yaparken buna dikkat edelim rogerdan bir tık daha güçlü wb çünkü meyvesi aşırı yıkıcı.

Nazarlık bir anket olmuş KF için. Arada bir bizim forum da shitgene bağlıyor işte. Çöp Teach + 4 yonko vs KK dengi adam + filo amirali + 5 amiral. Breh babam breh adam denizciler kazansın diye konu açmış resmen.

Aokij ve Sengoku birleşip Kaido'yu alamıyor, :D Bigmom Vs kizaru da Forumun genel görüşüne katılıyorum Kizaru alır Burada hakkında konuşamayacağımız tek savaş Teach Vs Fujitora Greenbull çünkü üçününde tam gücünü bilmiyoruz.
(Edit:Hocam Teach tek meyveliymiş Allah'ını seversen tek meyveli teachi Dinlene dinlene döver fujitora tek başına)
Bazen forumdakilerin şaka yaptığını,sosyal deney videosu çektiğini düşünüyorum.Yonkoulara karşı kendini ezdirmeyecek üç kişi Akainu,Garp ve Kizaru diğerleri herhangi bir yonkou alma şansına sahip değiller.Prime Garp direkt yonkou sayılabilecek hatta belki daha yüksek birisi.Akainu ise ezdirmez kendini,karşı tarafı ağır yaralar ama yine de alması çoook zor.75-80 yaşında,yaralı ve ilaçlarla yaşayan WB, Big Mom u bile alamaz bırak diğerlerini.Burada şu konu yanlıs anlaşılıyo yaş faktörü olsada en büyük sıkıntı ilaçlarla yaşayan birisi olmasıEkstra olarak yara yedi bu adam,aksine bu Akainu nun güçsüzlügünü gösterir.WB'nin MF'de Oden seviyesinde olma şansı yüksek.
Kizaru ise hızından dolayı bir şeyler yapabilir.

Sengoku nun ismi olsada Garp tarzı birisi olmadığı çok belli,olsa olsa Aokiji gibi biri çıkar bence.Rütbeler önemli olsa da belirsiz olduğunu Garp,Fujitora ve Ryokugyu gibi örneklerden anlıyoruz.Sengoku sağlam bir adam ve taktikçi ama görünen köy kılavuz istemez.

Teach konusunda ise küçümsemeyin abi şu adamı.Ace i zorlanmadan alabilecek nadir kişilerden ki şuan uyanış yapma şansı bile var.Akainu ya karşı da üstünlük kuracağını düşünüyorum,belki Kizaru hızından dolayı bir şeyler yapabilir.Teach in meyvesi için Akainu ya da Ace farketmiyor.Magmayı hüpletip 1 tane çaksa Akainu ya içimin yağları erir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık