Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Luffy'nin h. hakisinden korkan, tırsan ve hatta bilinçsiz yaptı oh be diyen adamların karşısına muhtemelen h. hakinin her çeşidini kullanabilen 4 adam koyuyorsun karşısına.

Luffy'nin h. hakisinden korkan, tırsan ve hatta bilinçsiz yaptı oh be diyen adamların karşısına muhtemelen h. hakinin her çeşidini kullanabilen 4 adam koyuyorsun karşısına.
Orada amirallerin korktuğunu hatırlamıyorum sadece şaşırmışlardı ki şaşıranlar sadece amiraller değil Mihawk ,Marco falanda şaşırmıştı

Ve o zamanlar kral haki herkesin kullanabildiği bir şey değildi ama artık kimde çıksa şaşırmam büyük ihtimal amiraller işlendiğinde amirallerde de göreceğiz kral hakiyi.

Herkes Marineford'a WB söyle yaptı WB böyle yaptı diyerek Imlaratorlari yüceltmiş Amiralleri gömmüş. Marineford denilince aklıma WB'nin kurtarmak için geldiği Ace bir Amiralin deldiği geliyor. Kendiside indan sonra çok yaşamadı zaten.

Bu MF arcı çok aptalca dizayn edilmiş gerçekten.
Tam aksine şimdiki arklar çok aptalca dizayn ediliyor. Günümüze bakarak geçmişteki arka laf atıyorsun :D Hocam düz mantığı ters mantığa çeviriyorsun. Geçmiş anlamsız ve önemini yitirmiş hissetiriyorsa bu yazarın suçudur serinin bugününün suçudur. Ha bence de MF Savaşı iyi oturtulmamış bir iş. Ancak Wano'ya kıyasla MF'yi öper başıma korum :D
E.Oda'nın yerinde olsam One Punch Man'ın çizeri olan Murata gibi belli sayıları yeniden çizerdim.
Murata o hastalığı yüzünden serisinin içine etti be hocam. Bir iki ufak değişiklik yaparken iyiydi de sonradan adam kafasına göre retcon çakar oldu. Yeni bölümden çok re-draw bölümü çıkarır oldu :D

Tam aksine şimdiki arklar çok aptalca dizayn ediliyor. Günümüze bakarak geçmişteki arka laf atıyorsun :D Hocam düz mantığı ters mantığa çeviriyorsun. Geçmiş anlamsız ve önemini yitirmiş hissetiriyorsa bu yazarın suçudur serinin bugününün suçudur. Ha bence de MF Savaşı iyi oturtulmamış bir iş. Ancak Wano'ya kıyasla MF'yi öper başıma korum :D
Zaten 2y sonraki arcların hepsi başlı başına bir facia :D MF'yi gömmemin sebebi WB vs Akainu dışında adam akıllı bir savaş görmedik nerdeyse. Bence de Wano'ya kıyasla daha iyiydi ama daha iyi yapılabilirdi. Retcon olmayacak şekilde yeniden revize edilebilir bence. Mesela Croco-boy'un herkese atar yapmasını görmesek retcon olmaz bence. Ya da buggy sahnelerini aradan çıkarsak çok da bir şey değişmez hikaye açısından. Bunun gibi küçük değişiklikler yapılabilir.

Murata o hastalığı yüzünden serisinin içine etti be hocam. Bir iki ufak değişiklik yaparken iyiydi de sonradan adam kafasına göre retcon çakar oldu. Yeni bölümden çok re-draw bölümü çıkarır oldu :D
Murata reis ne çizse okunuyor :D pek dikkat etmiyorum retcon olaylarına. Öyle çok göze çarpan bir şey yoktur diye düşünüyorum. Murata gibi savaşları bu kadar resmeden bir mangaka daha görmedim ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık