Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Alakası yok, Amiraller işlenmiyor haliyle dayak yemiyorlar diye gaz alıyorlar şuan. Top gibi oynaacaklar onlarla xD
Alakası var sadece anime izleyen bir kitleyle burada manga okuyan kitlenin kafasındaki güç dengesini bir mi sanıyorsun ? İkisini birlikte götürenler bazı anime sahnelerini burada canon gibi satmaya çalışıyor. Animede, Wb, Sakazuki'yle top gibi oynuyor mangada böyle bir şey yok.

Yanlış okudum sanırım

Ben burdan Shanksı diğer yonkoulardan yukarı koyduğunu anlıyorum, sen ne anlatmak istemiştin?
Karakter bazında seviyorum. Güçlü olmasını temenni ediyorum, bekliyorum. Burada diğerlerinden güçlüdür demiyorum ki.
Alakası yok, Amiraller işlenmiyor haliyle dayak yemiyorlar diye gaz alıyorlar şuan. Top gibi oynaacaklar onlarla xD
Katılıyorum. Şu anki arca göre iki yonkoudan biri ya da ikisi inecek diye Yonkouları küçümsüyorlar muhtemelen.

Tek meyveli Teach'in çok da güçlü olduğunu düşünmüyorum. Yami Yami'yi yeni almıştı. Ace bile biraz hırpaladı. Geçen 2 yılda Teach de kendini geliştirdi.

Wb zaten hastaydı, doğru düzgün haki kullanamıyordu. Marineford'da Wb ile dalga geçmeyen amiral yok. Akainu'ya iyi vurdu ama Akainu bunun karşılığında kafasının yarısını aldı, göğsünde delik açtı.

Bunlar yetmezmiş gibi amiral tarafına Garp ve Sengoku eklenmiş. Bu anketin sonuçu çoktan belli. Neyin mantığını düşüneyim?
Kaido vs Big Mom korkuluk, Shanks da süs eşyası mı? Senin o aşağıladığın Wb için 5 Amiral toplandı.

Animede gördüğümüz sahne işte. Aralara bi iki dövüş sahnesi koymuşlar o kadar. Ben bir fark görmüyorum.

Kaido ve Linlinde gerekmiyor ki zaten Marinefordda Wb animede daha güçlü lanse edilince insanların kafasında bir İmparator gücü oluştu daha Linlin ve Kaido'ya gerek yok. Pazarlama zamanında yapıldı çünkü..
Bu birazcık okuyucu ile de alakalı. Yaşlı WB böyleyse prime Yonkolar 2-3 Amiral alır dediler, şimdi hatalıyız diyemiyorlar. O yaşlı WB zaten Yonko gücündeydi.

Benzer hata BM için de geçerli. Kadın belki de serideki en iyi savunmaya sahip. Bize diyorlar ki bak Yonkolar bu kadar dayanıklı Kizaru bu hasarı alsa ne yapacak. Bu hasarı Shanks da alsa yamulur ama gözlem varken Shanks ve Kizaru niye tanklasın saldırıları, adamların derisi normal.

Özet olarak bir Yonko'nun en iyi özelliğini diğer Yonkolara aktarmak büyük hata.

Kaido vs Big Mom korkuluk, Shanks da süs eşyası mı? Senin o aşağıladığın Wb için 5 Amiral toplandı.
Aşağılamadım. Mangada ne varsa onu söylüyorum. Hasta Wb o kadar güçlü değil. Kaido, BM ve Shanks güçlü olsa bile bu adamlara yeterli gelebileceğini düşünmüyorum. Garp ve Sengoku olmasa tartışmaya açık olabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık