Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Shaks diğer yonkoulardan güçlüdür dediğim algısına nerden kapıldınız? Öyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum.
Yanlış okudum sanırım
Kim olursa olsun karşısında Shanks olursa benim için her zaman onun kazananı Shanksdır. Onun kazanacağını destekleyen sana onlarca paragraf bile yazabilirim.
Ben burdan Shanksı diğer yonkoulardan yukarı koyduğunu anlıyorum, sen ne anlatmak istemiştin?

Sitede Yonkoların eskiye kıyasla yükseldiği bir anket yok. Burada da 10 puan kaybettiler tek günde. :D

Amirallerdeki meyveyi iptal edecek kişi Teach; Teach'in şuan sahip oldugu meyveyi tam potansiyel kullanan Wb. Yaşlı Wb Aka'yı ne hale getirdi gülüm, az mantıklı düşün.
Tek meyveli Teach'in çok da güçlü olduğunu düşünmüyorum. Yami Yami'yi yeni almıştı. Ace bile biraz hırpaladı. Geçen 2 yılda Teach de kendini geliştirdi.

Wb zaten hastaydı, doğru düzgün haki kullanamıyordu. Marineford'da Wb ile dalga geçmeyen amiral yok. Akainu'ya iyi vurdu ama Akainu bunun karşılığında kafasının yarısını aldı, göğsünde delik açtı.

Bunlar yetmezmiş gibi amiral tarafına Garp ve Sengoku eklenmiş. Bu anketin sonuçu çoktan belli. Neyin mantığını düşüneyim?

Amirallerdeki meyveyi iptal edecek kişi Teach; Teach'in şuan sahip oldugu meyveyi tam potansiyel kullanan Wb. Yaşlı Wb Aka'yı ne hale getirdi gülüm, az mantıklı düşün.
Evet Wb Akainu'ya iyi vurdu, fakat yanlış hatirlamıyorsam fight sonunda Wb'nin yüzünün yarısı yoktu ve göğsünde kocaman bir delik vardı o yaralarla yaşayabileceğini sanmıyorum. Amiraller çok güçlü olmuş 5v5 herkesin prime dönemini ele aldığımız Amiral Vs Yonkou konusu açalım daha zevkli tartışma döner o konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık